AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershkruani veten emocionalisht heren e pare

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Gjinekollogu
AneTaR I Ri
Gjinekollogu


Male
Numri i postimeve : 8
Age : 36
Location : Vlore
Registration date : 31/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 8:19 pm

Tashiii...... Si keni qen nga ana emocionale heren e pare kur keni qen me nje djale/goc........Lejohen dhe komente nga mardhenie bi Suspect ...bo
Nejse... pa he tju shofim pak. Si,qysh,tek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WWW.Universalhacking.Com
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 1:55 am

hahaha sa qejf i ke keto temat Razz une me emocione normale si cdo here e pare por ja mora dores por per here te pare eshte ajo frika mos nuk kenaq partnerin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:06 pm

Epo meso pak te dhashe 15 keshilla aty apo si sheh mistrec hiqe friken hahahahhahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjinekollogu
AneTaR I Ri
Gjinekollogu


Male
Numri i postimeve : 8
Age : 36
Location : Vlore
Registration date : 31/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 1:16 am

Ca thua ti me??? Te lexoj un nje faqe gazete?? Apsolutisht jo.ncuq ncuq. Jan shume. Te pakten po ti kishe bere me figura te ilustruara hajde de dhe mund ti shikonim.Por me text.......jo jo


PearL shkruajti:
Epo meso pak te dhashe 15 keshilla aty apo si sheh mistrec hiqe friken hahahahhahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WWW.Universalhacking.Com
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 8:47 am

o nena sa qef kam bere.phhhhhhhhh ne kopesht jeni..apo perverts? Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 5:46 pm

vallaj shume qefi madh ishte.. mos them me i madh se i monices Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani veten emocionalisht heren e pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....
» Si e ndieni veten kur .....
» Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: EroS-
Kėrce tek: