AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashuri apo Vuajtje ?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuri apo Vuajtje ? Empty
MesazhTitulli: Dashuri apo Vuajtje ?   Dashuri apo Vuajtje ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:44 am

DASHURI APO VUAJTJE ? VUAJTJE APO DASHURI?
Si mendoni qe ne nje histori dashurie duhet te egzistojne te dyja bashke apo??????
Ka edhe dashuri pa vuajtje se vuajtje pa dashuri ka sepse vuan per dashurin ,po dashuri pa vuajtje mund te kete !!!
Dhe pyetja shtrohet :
Pse duhet te egzistoje dashuri dhe vuajtje dhe jo plotesisht DASHURI pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Dashuri apo Vuajtje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Vuajtje ?   Dashuri apo Vuajtje ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:48 am

Sepse zoti kur na ka krijuar neve si qenie njerezore nuk na ka bere perfekt keshtu qe dhe dashuria nuk mbijeton pa vuajtjen por nga nje ane eshte me bukur keshtu sepse jeta eshte nje loj e hidhur .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuri apo Vuajtje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Vuajtje ?   Dashuri apo Vuajtje ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:46 pm

Do preferoja dashuri me shume sesa vuajtje por gjerat keshtu jane krijuar si e tha dhe Deni me siper nuk ka dashuri pa vuajtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashuri apo Vuajtje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Vuajtje ?   Dashuri apo Vuajtje ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri apo Vuajtje ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A besoni Ne Dashuri ???
» Dashuri e deshtuar ...
» Romantika ne Dashuri
» Pse meshkujt tradhetojne ne dashuri....
» Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: