AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Empty
MesazhTitulli: Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...   Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:25 pm

Keni takuar ndonjehere ish'in tuaj pas nje kohe te gjate ?
Si jeni ndjere ?
Mendoni se ka ndihmuar kjo gje te kuptoni qe ai nuk ben me pjese ne jeten tuaj ?
Ide e mire apo e keqe ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Empty
MesazhTitulli: Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...   Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:32 pm

jo te dashur por nje shok prej shkolle te mesme.....
dhe kuptova qe njerzit ndryshojne me kohen dhe kjo eshte gje e mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Empty
MesazhTitulli: Re: Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...   Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:06 pm

obobobo mos na kujtoni ksoj gjerash moj aman.. se kur e takoj, fjala pare eshte "ta ka qefi serish ke hoteli" Razz (per te ndjere jo i her.. kam mungese vitaminash ne ndjenje Razz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Empty
MesazhTitulli: Re: Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...   Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse meshkujt tradhetojne ne dashuri....
» Dashuri e deshtuar ...
» Dashuri apo Vuajtje ?
» Romantika ne Dashuri
» A besoni Ne Dashuri ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: