AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A keni besim tek vetja ?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A keni besim tek vetja ? Empty
MesazhTitulli: A keni besim tek vetja ?   A keni besim tek vetja ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 2:41 pm

Sa keni besim ke vetvetja ??
Ne cfare drejtimi e vlersoni veten tuaj ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A keni besim tek vetja ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   A keni besim tek vetja ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 5:54 pm

perpiqem te kem se po nuk pata une kush do kete..dhe me ndihmon te eci perpara dhe te kaloj cfaredolloje situate Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A keni besim tek vetja ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   A keni besim tek vetja ? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 11:52 am

kam.. kur jam esell.. se kur jam tap skam besim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A keni besim tek vetja ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   A keni besim tek vetja ? Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:25 pm

Ka qene nje periudhe qe kisha humb gjithcka ne vetvete perfshi dhe besimin por shpresa , vullneti dhe kurajo qe kam me ben te kem perseri besim ne vetvete , me ben te shikoj e te kuptoj qe duhet te shikoj veten dhe te ardhmen time me shume optimizem . PO kam shume besim tani tek vetvetja ime dhe do vazhdoj te kem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A keni besim tek vetja ? Empty
MesazhTitulli: » A keni besim tek vetja ?   A keni besim tek vetja ? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:17 pm

me kohen po, krijon shume besim ne vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A keni besim tek vetja ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   A keni besim tek vetja ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A keni besim tek vetja ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa persona keni ne msn tuaj ?
» Femijeria:Ca mendim keni ju per te?
» Keni frike nga vdekja?
» C'mendim keni per abortin ?
» Si te keni seks te sigurt?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: