AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Keni frike nga vdekja?

Shko poshtė 
+4
miraa
Mercury-Blood
webmaster
PearL
8 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 7:02 pm

Nje dite te gjithe vdesin dhe ka shume qe kane frike prej asaj dite kur e mendojne .
Po ju a keni frike nga vdekja ?Une personalisht nuk kam frike te vdes ,nje dite do vije sepse jane gjera qe ka krijuar kjo natyre , ky eshte njerezimi :lind ,rritet,punon,vuan,gezon,dashuron,krijon nje familje dhe ne fund vdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:03 am

Jo skam sepse eshte nje gje qe eshte natyrore dhe nganjehere eshte me mire se jeta sepse jetojme ne nje bote makaber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 33
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:36 am

un kam,po cik fare ama Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:39 am

em nga kjo keni frike ? Keni frike nga vdekja? Death
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 33
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:41 am

kush te dha leje ty te nxjerresh te dashuren time ne internet mer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:43 am

Ups me doli sekreti qqe shkoj me kete une Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 33
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:45 am

pa zi be ti!Me nxiu faqen k...a,dola me brire :rendeer: hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:47 am

hahahhahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 7:53 pm

JO ME SKAM FRIKE FARE NGA VDEKJA NJE DITE DO TE VDESIM TE GJITHE PO SKAM QEF TE VDES TANI PA E SHIJUAR JETEN ME SE E VOGEL GOCA HAHAHAAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 7:56 pm

Goca e vogel por me karakter te forte me pelqen pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 7:58 pm

E TIIIIIIIIIII TI SI ME RRI MBRAPA DRITARES ME HAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:01 pm

PO TE RI NGA MBRAPA QE TE RITESH E FORTE Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:07 pm

HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAAHAH O ZOT SA KAM QESH HAAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:08 pm

Vetem kam frike se mos behesh dhe ti vlonjate pastaj Very Happy bounce cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:18 pm

AMIN ISHALLA ME SE ME KAN THEN SE VLONJATET JANE TE FORTA
AHAHHAHAAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 3:26 pm

mendoj se nuk eshte frike, po keqardhje qe nuk do jesh me pjese e kesaj bote(edhe pse eshte e eger)nuk do jesh me pjese e jetes se personave qe ti ke ne zemer nuk do kesh me mundesi ti prekesh, perqafosh,puthesh apo qofte dhe te ndash nje emocion me ta,dhe thjesht ideja qe ti nuk do jesh me pjese e te rese te ben te ndihesh pak keq se bota gjithmon eshte ne evoluim, kjo mendoj se eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 12:34 pm

sa qef kam kur te gjithe thone se skane frike nga vdekja.. ene kur i afrohet e bejne ne breke po nuk gjejne as banjo kjo o mo e keqja.. Very Happy

Uroj te jete sic thoni ju... edhe pse nuk eshte..

Nuk kam pas frike.. por tani kam.. sepse kam nje njeri tjeter qe mund te vuaj per ca kohe pa mua.. kshu kam frike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:32 pm

thone mjeri ai qe iku jo ai qe jeton e para sepse jeta vazhdon dhe te merr ne rrymen e saj, dyta te raft ndonje infrakt nuk te del koha as per frike dhe as per gje tjeter,dhe ajo qe thua ti me verte me duket me shume keqardhje sepse thjesht ideja se vendin tend do ta zere nje person tjeter apo personi qe ti dashuron do kete prane nje tjeter te ben te ndihesh keq po te pakten thuaj iken dhe nuk sheh me gje :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:23 pm

E pse duhet te kem frike uroj vetem Zotin qe te iki shpejt pa ndjere gje as dhimbje as te iki ne moshe te madhe ,e urrej faktin te jem plake e madhe dhe te me marrin neper kembe keshtu qe uroj te iki pa e ndjere vuajtjen dhe dhimbjen

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:16 pm

lexo mire jerimida.. ate qe thua e di.. prandaj edhe e percaktova..
"per ca kohe"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 1:39 pm

e lexova mire Razz dhe ti gjithashtu lexo mire :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 3:54 pm

Ju lutem jo jashte teme ,flm per mirekuptimin
Tani nje dite do vdes keshtu qe deri ate dite te jem mire Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 38
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: hmm   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 10:36 am

aspake frik na vdekia nuke kam .

ta dia se kur do vdis do ta beja varrin si doja vete Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 5:34 pm

PearL shkruajti:
Nje dite te gjithe vdesin dhe ka shume qe kane frike prej asaj dite kur e mendojne .
Po ju a keni frike nga vdekja ?Une personalisht nuk kam frike te vdes ,nje dite do vije sepse jane gjera qe ka krijuar kjo natyre , ky eshte njerezimi :lind ,rritet,punon,vuan,gezon,dashuron,krijon nje familje dhe ne fund vdes

po kam frike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Keni frike nga vdekja? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni frike nga vdekja?   Keni frike nga vdekja? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keni frike nga vdekja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A keni tatuazhe ?
» C'mendim keni per abortin ?
» Si te keni seks te sigurt?
» Sa persona keni ne msn tuaj ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: