AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Karakteri juaj

Shko poshtė 
+4
PearL
Redi
webmaster
jerimida
8 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:14 pm

Cilat ane te karakteri tuaj mendoni ju se jane ane pozitive tek ju dhe cilat mendoni se jane ane jo pozitive?

une mendoj se eshte si pike e dobet te vetja ime qaj shpejt prekem shpjet si per gezim dhe per hidherim(dhe shpesh njerzit keqkuptohen me kete)dhe ane e forte mendoje se eshte se kam shume vullnet dhe kembngulje perpiqem shume te arrije dicka lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:23 pm

I forte ca dua e arij jam shume kembengules Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:03 pm

karakter leshi.. as vete se di..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 1:43 pm

pse keshtu ti redi???? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 11:21 pm

Fraxhile (mendoj se jam )

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 11:30 am

po meqe e zuri vendin denisi.. ca te them mo une.. bohet si shpia femise Very Happy

thone se kam karakter te forte e nuk dorezohem kurre.. arrij gjithmone ate qe dua une.. jo te tjeret kuptohet.. e keqja eshte se gjerat qe dua un te arrij nuk mi pelqejn te tjeret.. ja pse kam arritur ne kete pike te behem i tille..
Me pak fjale sma ni per anji Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 35
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:12 pm

Nuk ndodh te nevrikosem,jam shume tip i qete,e muhabetit,me pelqen te bej gjera qe jo te gjithe i bejne,i jap shpejt besim njerezve (gabim)
,nuk mesoj kurre as nga gabimet, pak gjumashe,
...... dhe nuk jam shume e afte te flas per veten.....
..................
Sdi ca te them me pervec gjerave qe i degjon nga te
gjithe.... (Ato te mesipermet)... scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: DiSkuTimE ShoQeroRe :: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 1:01 am

qelq--kujdes se thyet...delikat


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:17 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 3:59 am

u te me njifni mua si shpiret Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 7:42 am

komplexxxxxxxxxxxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 5:58 pm

Karakteri juaj Poster10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 4:36 pm

nice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Karakteri juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri juaj   Karakteri juaj Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Karakteri juaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Numeri Juaj pesonal !!!
» Arma juaj e forte..
» Pozicioni Juaj I preferuar
» Embelsira juaj e preferuar !!!
» Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: