AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......

Shko poshtė 
+2
webmaster
PearL
6 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:49 am

Embarassed Cilat jane vendet ku ju exitoheni me shume ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:23 am

Ne vaske
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:38 pm

Se harova ska gje me te bukur se ne nje banjo lokali Razz bom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:50 pm

Ueeeeee hahahhahahhaha po dhe neper banjo mo e ke provuar ncncncnncnc Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 5:45 pm

Ska pretendime denisi kur i shkojne ne krevat eshte me mire se ske shume mundime Smile edhe ne maje te malit eshte bukur se o fresk mos te flasesh ne det Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Gjinekollogu
AneTaR I Ri
Gjinekollogu


Male
Numri i postimeve : 8
Age : 36
Location : Vlore
Registration date : 31/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 8:03 pm

PearL shkruajti:
Embarassed Cilat jane vendet ku ju exitoheni me shume ?????

Bukur fare esht ne vend publik i rrethuar me njerez.Por ama ate qe ke rrotull mos ta kuprojne qe po ben gje. Domethene nje loje me emrin "Ne publik por ne fshehtesi" :face:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WWW.Universalhacking.Com
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 1:57 am

Sa misterjoz cuni :p pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:04 pm

Mua ??????? Ku me pelqen me shume ???????????? Top Sekret hahahahha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 4:41 pm

Mu me pelqen afer Bides, me duket vend shume eksitus cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 2:24 pm

Vallaj mjafton te behet.. ska shume rendesi se ku per mu..

Deniso.. provoje i her me byth peme.. ene hajd me jep pergjigje pastaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 2:53 pm

hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaa o sa kam qesh hahahahaha Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 2:56 pm

e re mos qesh aq shume... PearL he me lale tregoje se nuk te vjedhim stilin mos ki merak Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 4:42 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mos me ngacmoni me keto temat e sexit Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 4:44 pm

Lol si bo kjo Razz :pig:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 4:54 pm

Hahhahahhahahhaha do te ther ty leme rehat mos me ngacmo ne kete teme mistrec i keq Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:00 am

PearLLLLL... mesa shof un.. je ti qe e ke hapur ket teme... te takon ty te paren te tregosh Smile ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:18 pm

Ok ok po flas ok
Atehere mqs une jam nje femer romantike me pelqejne dhe vendet romantike psh :ne ajrin e paster te detit ,ne nje vend ku nuk ka shume njerez apo ne dhomen me qirinj te parfumuar dhe me nje muzik romantike ,he u kenaqet nga pergjigja ime hahahhaha mos qeshni se ju vdiqa Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:24 pm

Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:28 pm

Ja filloi njeri duke zbardhur dhembet hmmmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:31 pm

:p shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:40 pm

E di labo pa merak e di se dhe une bej shaka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:43 am

hahaahahah ca teme spo shkruaj fare me se akoma goca eshte e vogel hahaahahahahhaahhaha nje here tjeter ndoshta do te shkruaj kur te jete reale do ta them hahahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:11 pm

PearL shkruajti:
Ok ok po flas ok
Atehere mqs une jam nje femer romantike me pelqejne dhe vendet romantike psh :ne ajrin e paster te detit ,ne nje vend ku nuk ka shume njerez apo ne dhomen me qirinj te parfumuar dhe me nje muzik romantike ,he u kenaqet nga pergjigja ime hahahhaha mos qeshni se ju vdiqa Embarassed Embarassed

Thash un denis qe provoje me i byth peme.. shef ne goces i pelqeka.. miraa ti ngele po e vogel ti.. rritu pra shpejt ca pret..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:57 pm

Lere mo gocen te rritet me ngadale ka kohe ajo po he . Miraa mos i degjo keta ti se e vogel je akoma prit ke kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Empty
MesazhTitulli: Re: Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......   Vendet Qe Ju Exitojne Me shume ....... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa jeni te dashuruar?
» U be shume kohe qe........
» Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!
» Per cfare shpenzoni me shume ?
» Per cfare shpenzoni me shume ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: EroS-
Kėrce tek: