AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa jeni te dashuruar?

Shko poshtė 
5 posters

Sa jeni te dashuruar ?
1- Pak
Sa jeni te dashuruar? Vote_lcap29%Sa jeni te dashuruar? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
2- Shume
Sa jeni te dashuruar? Vote_lcap57%Sa jeni te dashuruar? Vote_rcap
 57% [ 4 ]
3- Aspak
Sa jeni te dashuruar? Vote_lcap14%Sa jeni te dashuruar? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa jeni te dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Sa jeni te dashuruar?   Sa jeni te dashuruar? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:51 pm

A jeni te dashuruar????
Dhe sa????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa jeni te dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa jeni te dashuruar?   Sa jeni te dashuruar? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:50 pm

po un qe nuk votoj dot ketu si i behet? apo do kem votu me para ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa jeni te dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa jeni te dashuruar?   Sa jeni te dashuruar? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 2:15 am

Do kesh votuar redi me pare prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Sa jeni te dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa jeni te dashuruar?   Sa jeni te dashuruar? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:49 pm

ku meret vesh aman.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Sa jeni te dashuruar? Empty
MesazhTitulli: shume   Sa jeni te dashuruar? Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 4:00 pm

jam e dashuruar me fataznie time..plze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Sa jeni te dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa jeni te dashuruar?   Sa jeni te dashuruar? Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 8:14 pm

Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Sa jeni te dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa jeni te dashuruar?   Sa jeni te dashuruar? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa jeni te dashuruar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A jeni te dashuruar ?
» A jeni mir, a keni bo i dor lek?
» A jeni te modes ?
» Sa superticioze jeni ????
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: