AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:04 pm

Cilat jane frutat qe ju perleqejne me shume ?
A jeni shume te dhene pas tyre ?
A mendoni se frutat jane shume te mira per organizmin e njeriut ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:58 pm

Qe kur kam filluar cigaren dmth ketu e 7 vjet para spo i ha me frutat si me pare por me pelqejne mollet dardhat tani e vetmja frut qe ha eshte banania dhe portokalli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:14 am

Ananasi , luleshtryllet dhe manaferrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 4:07 pm

te gjitha nuk kam ndonje prefernce te vecante Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 8:02 pm

kumbllat, pjeshket, qershi
dhe rralle molet jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:47 pm

rrushi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa jeni te dashuruar?
» U be shume kohe qe........
» Cila kuzhine ju pelqen me shume ?
» Per cfare shpenzoni me shume ?
» A paguani shume per Internetin?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KuZhiNa ShqiPtaRe-
Kėrce tek: