AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D

Shko poshtė 
+3
PearL
webmaster
Disconnected
7 posters
AutoriMesazh
Disconnected
AneTaR I RiMale
Numri i postimeve : 1
Age : 35
Location : Arabaēii ku??? Ne Tiron mer Jahuu
Registration date : 11/09/2007

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 12:39 pm

Mir se ju gjeta, o me si kalut ju mir e ? besoj se me njifni normal se jam i njohur ne te gjith boten Razz E ku ka 2 Disconnected bota? Vetem 1 eshte, dhe ai jam Une...
Un quhem Saimir,M,20,Tirane(AL), jom cun simpatik, terheqes sic kom emrin jom dhe vet Cool
Per informacione te metejshme kontaktoni me msg privat, ose me gjeni ne server ne cdo ore online...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Tirana-Al.CoM
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:22 pm

Lol mire se erdhe ne shoqerine tone dhe kur te te hahet me thuaj te te sjell nje tas grosh meqe qeke tere diten online lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 7:25 pm

Mire se ke ardhur dhe te uroj t'ia kalosh sa me mire ne shoqerine tone lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elDi-PoNDe
AneTaR I RiMale
Numri i postimeve : 21
Age : 39
Location : Athens
Registration date : 31/08/2007

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: looool   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 9:43 pm

Cafre Pershendtje simpatike lol Ma kepute Shpirtin LoooL Hjade plako Urime Dhe Mire Se Erdhe lool

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.AthensLive.NeT
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:13 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:37 pm

elDi-PoNDe shkruajti:
Cafre Pershendtje simpatike lol Ma kepute Shpirtin LoooL Hjade plako Urime Dhe Mire Se Erdhe lool


shee sheeeeeee njihen Korcaret ne te folur Razz

Pershendetje Disconected!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:46 pm

Gezohemi Disconnected Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D   Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bonjour te gjithve
» Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P
» MIRE SE JU GJETA!!!
» MIRE SE JU RIGJEJ!
» MIRE SE JU GJETA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: