AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Padrino
Vizitor
Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi) Empty
MesazhTitulli: Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi)   Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi) Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 1:51 pm

ditelindja ime oo oooooooo upssssssssssssss e harrova po mduket se o 24/1/1988 e shyqyr se pata certifikaten me vete qe e gjeta Razz ene se mos harroni kur te kem ditelindjen boni noj dhurate Razz ose kesh ne dore me mire se mbohet me shum qefi Razz tehsi leket simas kokes nuk po jua caktoj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi) Empty
MesazhTitulli: Re: Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi)   Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi) Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:29 pm

Padrino u befsh 100 vjec Smile
pak me vonese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ditelindja e dj_denis
» Ika Dhe Une !!! Oklendi
» Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi
» Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi
» Foto Te Antareve ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: DiteLindjeT E AnetArevE-
Kėrce tek: