AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
Padrino
Vizitor
Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Empty
MesazhTitulli: Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi   Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 9:03 pm

[19:31] * Connecting to irc.albrelax.com (6667)
-
[19:31] -irc.albrelax.com- *** Looking up your hostname...
-
[19:31] -irc.albrelax.com- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
[19:31] -irc.albrelax.com- *** You are permanently banned from Albrelax (Ofendime_ndaj_Sop)
-
[19:31] Closing Link: XhOnY[80.91.125.55] (User has been permanently banned from Albrelax (Ofendime_ndaj_Sop))
-
[19:31] * Disconnected
-
ca do me thon kjo e cuna se nuk e mor vesh ????? pse i bohet kritike i sop ose founderi ne forum kur une kam te drejte ti boj kritike se ai donte me me qi motrat apo shpine kur une shyqyr zotit sjam jetim kam familje etj.. i them stafit te japi mendimin e vet ne forum ne lidhje me ate cka ndodhi dje dhe i them founderit kush te ka bo founder kur ti sje per lope , ju me veni akill .....Per ca arsye e bote ???? me na acaru apo me na provoku se deri dje pardje sikur une isha me i rrespektumi per ju me rrespektonit ju rrespektoja por tashi dhe ju doni me me qi ? eccni se e qis lali sumen ene boni qef se jemi shoqeri apo jo ???? ok nuk kam shqetesim fare akill do ju lutesha mos e hiqni fare Wink se e kuptova ip ime dyshohet per proxy si dhe jan fut clone e floode me ket proxy ( ip reale) ok flm stafi dhe rrespektet e mia per te gjithe ju .... klm dhe flm alll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Empty
MesazhTitulli: merre me qete oklend   Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 2:57 pm

Po jap dhe une nje mendim mqs po shoh shume tema te nxehta nese e pranoni:
kam konsiderate si per ty oklend si per slipknot prandaj nuk dua qe fjalet e mia ti marre njeri si tentative per ofendim.
oklend shoh qe je sh i nxehur dhe mbase ke te drejte, mbase jo nuk e di, por te pasurit te drejte ste ben te ofendosh te tjeret ( une shoh ketu ne forum, nuk e di c'eshte bere ne server) per asyet qe ka permendur dhe pearl (megjithese me pak nota emocionale).
Oklend: per Slipknot kam ndikuar me ndergjegje te plote personalisht qe te vihej founder sepse nuk kam dyshim qe eshte i pergjegjshem (aq sa duhet per ate pozicion mos te them qe meriton dhe me shume) dhe jam i palekundur ne vendimin qe kam marre edhe tani qe shkruaj. Nuk them qe dikush nga ju ka te drejte apo gabim por jam i sigurt qe Slipknot eshte njeri i arsyetueshem madje me shume se nje pjese e mire e stafit te serverit. Me logset qe pashe ne temen tjeter munda te zbuloj vetem kaq :
shfaqej gabimi as joti as i slipknot por i atij ircopi qe ka vene ate gline me arsye (ofendim ndaj sop).
Me c'te drejte nje ircop ndeshkon nje user i cili nuk ka thyer asnje prej rregullave te serverit? Ofendimi i nje sopi te nje dhome nuk eshte kompetence e asnje ircopi por vetem e op-eve te asaj dhome ( ne fund te fundit dhoma #shqiperia eshte dhome si cdo dhome tjeter qe mund te kete serveri)
Nderhyrja e ircopeve ne ceshtjet e dhomave ka qene nje prej arsyeve per te cilat kam debatuar me nje pjese te mire te stafit dhe si pasoje ka sjelle largimin tim (per informim te pergjithshem e them, nese ekzistojne fjale ne qarkullim per largimin tim nga ai server). Megjithate kjo ngjarje ma forcon bindjen se ai staf eshte i perbere prej karagjozash dhe te paaftesh intelektualisht. Oklend mund te kalosh bukur kudo mos e harro, nuk eshte nevoja te harxhosh durimin me dicka te pandreqshme megjithese me vjen keq per konflktin me Slipknot. Kaq kisha faleminderit per kohen e kushtuar! Gjithe te mirat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Empty
MesazhTitulli: lol   Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 7:03 pm

11:00] - fundi i Mesazhit te dites
[11:00] *** Mode changed to iwTxvG
[11:00] -opsb- Your Host is being Scanned for Open Proxies
[11:00] [NeoStats VERSION]
[11:00] You've been kicked out of #shqiperia by bookmakers (banned: StoP FlooD !)

nqs ndihesh mire OKLEND ja dhe mua Akill me kane be--per arsyje "Flood" (??)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Empty
MesazhTitulli: ban   Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 7:42 pm

jane njerez te poshter ata "admin" ne albrelax. jane viktima qe duhet tju rrish larg..Suspect edhe mua ban me kane be..ee di kush ?? ay marselinho<---qe une vdes per te te dua zemer Mad Mad Mad

kurse dj_denis eshte Neutral ..smer mundimin te beje asgje..jo gje e mire nuk me pelqen. jo

looooooooooool ...kur vjen puna per "ban" ( se nuk duhet ta lejosh veten per te bere ban)-ju them vete une nuk pres te me bejne ata ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Empty
MesazhTitulli: Re: Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi   Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 5:37 am

aaaaaaaaaaa sa mire ja u kane bere!!!Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Empty
MesazhTitulli: Re: Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi   Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ika Dhe Une !!! Oklendi
» Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi
» Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi)
» Foto Te Antareve ....
» Erdh Oklendi Re Hapni Rrugen Se Jom Tap :P

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: IRC.ALBRELAX.COM :: ANkeSa-
Kėrce tek: