AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
Padrino
Vizitor
Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Empty
MesazhTitulli: Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi   Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 12:03 pm

[10:22] -NickServ- List of nicknames in your group:
-
[10:22] -NickServ- ``OkLeNdI``
-
[10:22] -NickServ- CoNNecT
-
[10:22] -NickServ- KEVIN_DR
-
[10:22] -NickServ- Padrino
-
[10:22] -NickServ- AVOCADO
-
[10:22] -NickServ- XhOnY
-
[10:22] -NickServ- 6 nicknames in the group.


Quhem Oklendi Dhe kisha 1 ankese per stafin aktual. Tashi qe te dini se kush jam ju stafi ri ose aktual une jom oklendi kam qen sop dikur ketu dhe ket gjo e din shume usera dhe shum pjestare te stafit . tashi ankesa ime eshte kjo por me vjen keq losat nuk i kam rujtur dhe ju jap fakte : mbreme dikush ke salla ku chatoj fuste clone dhe proxy me floodu , une sa kisha lon punen vij ket me fol dhe nuk kisha ne mend me hy ke serveri juaj ose jone nejse , shof qe po bonin floode ket dhe ca nga stafi fillonin tu e sha kto jan gjona personale dhe sme interesojn fare mu . tashi une futem si njeri me nick CoNNecT dhe me bojn kill ne fillim me shan keq hyj prap lexoj memon qe ka sjell leo22gr dhe nuk thash gjo per acc hyj ke shqiperia me vun ban me shan prap dhe than ke fut clone !!! ip ime o


XhOnY is fefe@FC66A305.501D4E49.92B7BA6B.IP * dfdf
XhOnY is connecting from *@80.91.125.55 80.91.125.55
XhOnY is a registered nick
XhOnY on +#shqiperia
XhOnY using irc.albrelax.com Albrelax Server
XhOnY has been idle 5mins 55secs, signed on Thu Oct 11 10:06:26
XhOnY End of /WHOIS list.

Pa me thoni cik kjo ip proxy ju duket ??? nqs ju duket proxy i veni akill ose z-line por me asnje server nuk kam pa te shahen vetem ktu. nejse pa me thoni cik se si do arrini ju te ndalni floodet kur nuk jeni ne gjendje te kapni proxyt ??? duke sha floodistet ????? jo jo e keni gabim shume une mendoj se vehet z-line ose akill por nuk shahet sepse duke sha do acarohen me keq dhe ska me fund te bukur Sad keshtu pra shok e shoqe mbani cik rregull por ju lutem mbani rregull dhe nqs ip ime o proxy mos e lironi asi here . une vij ketu per rrespekt e jo per sherr . tju them ket dhe mu pergjigjni ju : tashi dikur isha sop, dhe < dj_denis > dhe < Interpol > kan pas sherr me floodistet e albnet dhe nji i stafit < rgx > i jepte ndihme kur < rgx > kishte acc ne server ndersa une isha vetem sop dhe kam kap mbi 300 proxy me acc aop dhe vetem 2 proxy bon flood per arsye se nuk kisha linje te mire dhe pc ke salla ku chatoj jan vk fare Por Logsat e ktij fakti ia dhash dj_denis dhe interpol dhe besoj se i din akoma dhe duhet ti kete sepse mbreme me tha me kujtohet , nejse kto jan difektet e mia e jo te juajat por dhe proxyt nuk jan detyra ime te kapen por e ircop ose admin . tashi me thoni do isha ne gjendje te abuzoja ne server une kur ketu kam shoqerine dhe me kan ndihmu por por dhe duke u nis nga proxyt qe kam kap do isha ne gjendje me fut clone ose floode ??? dhe te isha une ai qe futi clone a do mbijetonte serveri ?? me thoni pak cuna e goca me cin user kam abuzu une sa kam qen sop ose aop kur une i hoqa i shokut tim qe i kam hy ne shpi ka fjet e kam honger buk me pak fjale jam vlla me tre se jam rrit qe kalamo i hoqa acc dhe e futa ne akick pse shau dj_denis e pra jam barbon une ???? ose rop qim cun jam gjo ??? nqs jam gabim kerkoj ndjese se njerez jemi dhe gabojme normale por llogjika ime si oklend dhe si cun 20 vjec thote se nuk jam gabim dhe dje me ka ardh em qa si kalamo per ket qe me bot po nejse jan gjona qe ndodhin me ato qe abuzun dje dhe qe lunin rrolin e prokurorit do marim masa si shoqeri rreale +++ dhe shoqeri chati por jo nga shoqeria ime ne stafin e juj nuk ka aproblem acc ja leni prap se do ju duhet Smile masat i di lali se si veprohet ne rraste rreziku nga armiku.... cuna dhe goca me jepni nji pergjigje a jam rop qim cun apo jo a jom problem ne server apo o a kam abuzu mennjeri ose me serverin noj here apo jo ????? ose ose a kam bo noj here gjona te mira per ket server ??? une pres pergjigjet e te gjitheve pa perjashtim pa dallim rrace krahine apo feje kush eshte rracist e hongert mortja per mendimin tim. Ju lutem te gjitheve te japin pergjigjet e tyre dhe te shprehen pa problem te japin mendimin e vet dhe mos e rrujn per asi gjo sepse une kam pune vetem me ato qe abuzun dje .......Dhe ju lutem te gjithve pa perjashtim mu si person ose si oklend nuk do me jepni as ++++ acc jo e jo por as ++++ fare sepse nqs do bohet gjo do dyshoni ke une dhe kur nuk kam acc do jem me rehat sepse du ti japim fund ktij keqkuptimi.... Flm shume nga ju dhe rrespekte nga Oklendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
AneTaR I RiNumri i postimeve : 1
Registration date : 09/10/2007

Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Empty
MesazhTitulli: Re: Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi   Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:26 pm

c thot it mer se le nam Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Empty
MesazhTitulli: Re: Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi   Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:59 pm

Em padrino ose me emrin tend real Oklendi degjoni si o muhabeti kush eshte aty jane shoket e mi sic je dhe ti dhe kam shume qe te njof dhe kam respekt por nuk e di nese keni kunja me njeri tjetrin por me ka ndodh dhe mua qe kam pas zline me reazon motren por ne raste sulmesh se cdo kush ngaterohet ne hyrje masive.Dje te kam fut ke dhoma #dnm dhe te kam thene mos fut me me ke shpjgu si eshte muhabeti dhe e mbyllem ate muhabet shume mire tani eshte muhabeti qe une sdu te kem shere e budalleqe me asnje se fundja futem per qejf dhe kushdo aty dhe une si denis sdu shere dhe sulme ne server nese behen sulme per te specifiku nje person ska rendesi kushdo qofte ai une do mar masa te jete kush te doje ai qe sulmon kete po e them pak me keqardhje se fundja jemi shoke por une jam tip qe si kam qejf keto gjera.Megjithate se cili ka nje mendim nje ide ne vetvete keni ndermend ta hidhni serverin rrugen e keni te hapur une do largohem per disa jave nga chati per ne itali dhe do kthehem prape dhe nese mar vesh dicka thjesht do qesh Very Happy se qesh pak une! Respekte oklendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Padrino
Vizitor
Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Empty
MesazhTitulli: jo me lale   Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 8:38 pm

RIDII shkruajti:
c thot it mer se le nam Very Happy
jo rido sma ha menja se lash nom Smile ta sqarojm ket pune para se ta sqaroj une Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Padrino
Vizitor
Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Empty
MesazhTitulli: deniso flm per rrespektin vlla me ty e sqarum dje ........   Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 8:41 pm

webmaster shkruajti:
Em padrino ose me emrin tend real Oklendi degjoni si o muhabeti kush eshte aty jane shoket e mi sic je dhe ti dhe kam shume qe te njof dhe kam respekt por nuk e di nese keni kunja me njeri tjetrin por me ka ndodh dhe mua qe kam pas zline me reazon motren por ne raste sulmesh se cdo kush ngaterohet ne hyrje masive.Dje te kam fut ke dhoma #dnm dhe te kam thene mos fut me me ke shpjgu si eshte muhabeti dhe e mbyllem ate muhabet shume mire tani eshte muhabeti qe une sdu te kem shere e budalleqe me asnje se fundja futem per qejf dhe kushdo aty dhe une si denis sdu shere dhe sulme ne server nese behen sulme per te specifiku nje person ska rendesi kushdo qofte ai une do mar masa te jete kush te doje ai qe sulmon kete po e them pak me keqardhje se fundja jemi shoke por une jam tip qe si kam qejf keto gjera.Megjithate se cili ka nje mendim nje ide ne vetvete keni ndermend ta hidhni serverin rrugen e keni te hapur une do largohem per disa jave nga chati per ne itali dhe do kthehem prape dhe nese mar vesh dicka thjesht do qesh Very Happy se qesh pak une! Respekte oklendiNe e sqarum dje por ktu duhet mendimi i gjithe staf te thojne ku kam abuzu une dhe me cin kam abuzu ???? dhe sharjet skam borxhe ti haj une se ju si staf jeni te pjerdhur saqe nuk jeni ne gjendje te kapni proxyt ... nejse vlla ju dini vete si veproni po me fjalorin cik me kujdes se nuk e niset mire dhe me duket se nuk e kape temen time fare se ku doja me dal une nejse shpresoj se stafi do japi mendimin e vet dhe se ti do e kuptosh ku du me dal Wink dhe dhe sa per pune e te hedhmes ne rruge te stafit skam qef me bo sulme vlla ke une ske problem fare sa te mundem do te ndihmoj tu te dhon ip e proxyve Wink e kshu puna ke une mos ke frik per gjo dhe dhe mos e keqkupto fjalen frike Wink Rrespekte denis je cun flori Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Empty
MesazhTitulli: Re: Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi   Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ika Dhe Une !!! Oklendi
» Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi
» Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi)
» Foto Te Antareve ....
» Erdh Oklendi Re Hapni Rrugen Se Jom Tap :P

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: IRC.ALBRELAX.COM :: ANkeSa-
Kėrce tek: