AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ika Dhe Une !!! Oklendi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Padrino
Vizitor
Ika Dhe Une !!! Oklendi Empty
MesazhTitulli: Ika Dhe Une !!! Oklendi   Ika Dhe Une !!! Oklendi Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 9:09 pm

Bazuar Mbi Ate Qe Ka Shkruar RIDII dhe mbi logsat ose mbi shkrimet e mia si dhe mbi planet qe kam po vendos te jap dhe une dorheqen nga serveri juaj !!! Shoqerine dhe rrespektin per cunat ose shoket qe kam pas do e keme perseri besoj se pasi te kem zbatuar planet dhe mendimet e mia do rikthehem ....tashi po hiki i tradhetuar dhe me koken poshte por besoj se do rikthehem me koken siper ...Rrespekte Oklendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ika Dhe Une !!! Oklendi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per Ca Arsye Akill ????? Oklendi
» Ankese Per Stafin Aktual !!! Oklendi
» Ditelindja Diktatorit :P Padrino (oklendi)
» Foto Te Antareve ....
» Erdh Oklendi Re Hapni Rrugen Se Jom Tap :P

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: IRC.ALBRELAX.COM :: ANkeSa-
Kėrce tek: