AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si vishet rinia Shqiptare?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si vishet rinia Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Si vishet rinia Shqiptare?   Si vishet rinia Shqiptare? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:49 pm

Jam kurjoze ta di se cfare mendoni per veshjen e rinise Shqiptare .

Jo pa arsye jam kurjoze ...arsyeja eshte se une kam shume kohe qe jam larguar nga Shqiperia dhe nuk e kam idene se ca behet andej .

Kam degjuar qe veshjet e rinise tone jane te degjeneruara krejt.
Nuk e di sesa eshte e vertete kjo gje !

Po ju qe jetoni jashte vendlindjes ,me cfare syri e shikoni veshjen e rinise tone ne krahasim me veshjen e rinise te vendit ku jetoni ?

Gjithashtu kam lexuar diku qe ne nje gazete britanike flitej shume keq per aktualitetin Shqiptar dhe per veshjet skandaloze te rinise .


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Si vishet rinia Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Si vishet rinia Shqiptare? Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 6:14 pm

te them te drejten veshjet shqiptare jane pak skandale..keni ikur..lol shume te modes hallal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si vishet rinia Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Si vishet rinia Shqiptare? Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:04 pm

Jane mese te verteta cfare thuhet PearL.. mener.. mut fare jane bere..

Pyetje: Cfare ben nje femer ne mes te ftohtit(dimrit) me barkun jashte?

Mendimi im.. po kerkon klient ti rrjepi noj lek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Si vishet rinia Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Si vishet rinia Shqiptare? Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:27 pm

epo keni ecur shume perpara juve..eh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si vishet rinia Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Si vishet rinia Shqiptare? Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 4:35 pm

juve? pse ti nuk e quan me veten shqiptare me kete fjale qe thua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Si vishet rinia Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Si vishet rinia Shqiptare? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:04 pm

une rri ne usa...dhe vishem sipas kohes kontemporaredhe gjeografise..

si peshembul: ju djemte nuk vishni panatollana te gjera ..por te tjere..

katallavene? pedhaqi mou???????????????!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si vishet rinia Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Si vishet rinia Shqiptare? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si vishet rinia Shqiptare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rinia Shqiptare, rreth 80% deshiron me dal ne Perendim....
» Rinia Dhe Kultura Shqipetare
» Rinia Dhe Kultura Shqipetare
» A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?
» Arkitektura Shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: