AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:54 pm

Personalisht i jap shume rendesi paraqitjes time dhe veshjes nuk e di ndoshta mund te jete nje hobi nga dega qe studioj por e kam pas me kohe te jem me nje paraqitje te mire Laughing
Po ju a i kushtoni shume rendesi veshjes dhe paraqitjes tuaj te jashteme????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:29 am

ne te shumten e rasteve po .. lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: MoDa DhE EsTetiKa :: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 4:38 pm

te shumtat here me pelqen te vishem thjesht por kam edhe veshje QYTETI i thone ketej nga rri une--dmthn e "Hekurosur" dhe biznes type, por me shume me pelqejne xhins ....


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:30 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:44 pm

edhe ketu ne tali mo ashtu dalim se kam pa ndonjehere hekurin e hekurosjes me sy po nejse:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 3:47 am

Varet nga personat Deni se dhe ketu ka shume qe nuk e njohin hekurin por une personalisht veshjen e kam merak Embarassed edhe nese vishem sportive duhet te jene te paraqitshme dmth psh: ne hekur duhet te jene te hekurosura , ndoshta mund te me merrni pak per manjake te veshjeve por me duket normale te jesh i paster dhe me nje paraqitje te jashteme te rregullt Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 3:50 am

e mi mire ja kjo se une nuk thashe qe dal nudo dhe me rroba te grisura Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:49 pm

ghghghghghhghghghhgh

formale veshje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jepni mendimin tuaj.....
» A ka rendesi mosha mes dy personave qe duhen ?
» Sa persona keni ne msn tuaj ?
» Mbroni te dhenat ne Laptoin tuaj
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: