AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa kohe i kushtoni PC ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa kohe i kushtoni PC ?? Empty
MesazhTitulli: Sa kohe i kushtoni PC ??   Sa kohe i kushtoni PC ?? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:28 pm

Tani interneti eshte bere nje hobi shume i madh per te gjithe dhe cdo dite e me shume njerzit kalojne shume kohe para PC .
Po ju a kaloni shume kohe ne PC ?
A ju duket se interneti ju eshte bere si nje "droge" ?
Jepni mendimet tuaja ne lidhje me kete teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa kohe i kushtoni PC ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» U be shume kohe qe........
» Ke akoma pak dite kohe...
» Sa kohe keni jashte atdheut ?
» SHBA-Rusi ne nje kohe ndryshimesh politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME :: InForMatiKe DhE InTerNeT-
Kėrce tek: