AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???

Shko poshtė 
+2
webmaster
PearL
6 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:42 am

Pyetja eshte fare e thjeshte : A do e falnit te dashuren apo te dashurin tuaj nese ju tradheton ???
PS : Nuk behet fjale per nje tradheti thjesht nje puthje apo prekje por me shume besoj se eshte e qarte !!

Ok per mua kurren e kurres nuk di ia falja ncuq ,ncuq dhe ncuq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:49 am

As une sepse jam cun dhe te te tradhtoje nje goce eshte me e rende se sa tradhtia e nje cuni Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:50 am

Si me e rende se e nje cuni ncncncnncnc njesoj mo jane nuk ka dallime f apo m tradhetia ngelet tradheti dhe te vret shpirtin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:52 am

E mire do e vrisja Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:53 am

Une do e caja ne 4 , se ne dysh i cajne te gjithe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:58 am

Pearl wanted dead or live
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Bebushi
I/E Respektuar
Bebushi


Numri i postimeve : 54
Age : 18
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:10 am

as qe bohet fjal ta fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.TeDuaTy.Tk
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:27 am

E bravo cun me b.... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
elle
AneTaR I Ri
elle


Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 10:13 pm

eshte e veshtire te falesh dicka te tille. tani mendoj se nuk do te mund te fal asnjehere dicka te tille por sjam e sigurt se si do te sillem ne ate moment. por pse jo edhe mund te falja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 8:49 pm

nje lidhje bazohet ne dashuri dhe besim,dhe kur nje nga parteneret tradheton i jep fund dhe besimit dhe ndjenjes dhe nqs nje cift do vazhdonte bashke pas tradhtis per mendimin tim eshte e kote sepse gjithmon do kete dyshime dhe gjithmon lidhja do jete ne suspsans krize dhe gjithmon partneri tjeter do ia permend kete fakt pra me pak fjale do shkaterrojne njeri tjetrin dhe keshtu qe me mire ndarja Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:12 pm

ka dicka.. Pearl.. ne ndryshim ndaj mashkullit dhe femres..

1- Mashkulli te tradheton thjesht me fizik.. ndersa Femra te tradheton me zemer.. nuk jane njesoj apo jo..

2- nqs e tradheton eshte mire ta mbyllesh gojen kur te tradhetojne sepse cfare ben do e hash me pak fjal..

3- perderisa un se bej.. nqs e ben do VDESI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 5:10 pm

Kam tradhetuar dike ,por jo fizikisht apo me zemer ,por e kam bere me fjale e me mendje gje qe nuk e llogjikova per momentin ,dhe ja ndodhi ajo qe ia kisha friken nje gabim i pa menduar,nje gabim qe vazhdoj ta vuaj sot e kesaj dite dhe qe nuk ia fal vetes Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:10 pm

nuk mendoje se duhet te jesh shume e ashper me veten mendo nje ane pozitive qe mesove dicka nga kjo dhe nuk do veprosh me ne kete menyre te gabosh eshte dicka njerezore dhe te falesh eshte hyjonre Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:34 pm

E vertet qe meson nga gabimet por problemi eshte qe mendoj se e humba ate person qe do doja mos ta humbja kurre ,megj shpresa eshte ajo qe na mban gjalle flm schatze per mendimin tend Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:58 pm

nuk ka perse eshte kenaqesi.. me optimiste dhe nqs ndjenja juaj ka qene e forte dhe dicka shume solide mendoj se do qetesohen gjerat dhe kurre mos thuaj kurre se nuk i dihet se cfare ndodh ateher, kur nuk e pret ndryshon cdo gje lol! drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:58 am

Hmmm... Ne cdo teme.. pesimizem..

PearL me vjen shume keq lale per cfare ke kaluar.. Mund te them qe ti mesove nga ai gabim sic tha edhe schatze.. por vini gishtin kokes mire.. se nuk do te bjere e njejta situate.. mund te dale nje situate qe ti serish do te gabosh.. keshtu qe.. mendo mire per CDO VEPRIM qe ben.. qofte ai i mire apo i keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:52 pm

E vertet kjo qe the Jerimida sepse gjerat u rregulluan ne kete dite qe po shkruaj puccccc tek faqja ty Smile

Flm per keshillen Redi e vlersoj shume dhe eshte e vertet qe gjerat duhen menduar mire para se te veprosh apo te besh dicka pucccc dhe ty tek faqja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:13 pm

vetem ke faqja e??? :PPP

Asgje lale.. kur te jesh e merzitme me bej i ze se te bej un te qash.. pa merak Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:35 pm

hhaha sa i keq ky djali Razz Pearl edhe une pucc dhe asnjeher merzitje per ty Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:28 pm

Hahhahahha sa femij i keq je Redi hahahahhahha puc shejtan tek faqja gjithmone
Thnx Jerimida dhe une ty te uroj vetem gezim vogelushe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 11:43 am

lol... ene femi vallaj sma kishin thene... faleminderit PearL.. me ket qe the maje men sa puthje do hash Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:11 pm

Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 11:42 am

akoma hap kjo teme...

jo re jo hic nuk e fal.. plumi ne koke, hec bab per qaf krrab
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 4:06 pm

Ky e paska me plumba ncncnncnc qenke i keq fare mo ti te vriske fare hahahahhahha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 7:34 pm

ulni kokat se po u kap ndonje plumb qorr Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Si ta kuptoni nese ajo ka fjetur me tjetrin mbreme
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?
» Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj?
» Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: