AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Empty
MesazhTitulli: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:43 pm

Shpesh ,edhe pse zemra na udheheq diku , llogjika na ndalin dhe e kunderta.
Pra dmth se kemi nje mosmarreveshje me veten tone
Mendoni qe eshte me mire ajo shprehja qe thote populli: Pyet 7 a 8 dhe bej si di vete?
Apo .........
Si mendoni ju te dashur anetar?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 36
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 4:47 pm

Une jam tipi qe edhe pse flas me shume njerez,
ne fund bej gjithmone ate qe dua... mire apo gabim...
Kur influencohesha nga te tjeret nuk me ecnin shume
mire gjerat.... Sepse njerezit mbase dine cfare eshte e
drejte por cfare do... e di vetem ti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:11 pm

kristina e do nje vodka redbull Very Happy une i haroj me zemer njerezit kurse me mendje edhe i mbaj se kam problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila eshte me e rendesishme ?
» Shendeti, kur aspirina eshte e demshme
» PSE FUTBOLLI JON ESHTE NE FAZE TE MJERE
» Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: