AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo .... Empty
MesazhTitulli: Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....   Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo .... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:44 pm

Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo jashte shtetit?


E hap kete teme ne radhe te pare duke menduar se jam vete studente dhe eshte shume e veshtire t'ia dalesh te vesh ne shkolle dhe te punosh gjithashtu , dhe ne radhe te dyte per te njohur mendimet tuaja per kete teme ....
Per ju ku eshte me mire te studiosh ... Ne Shqiperi apo jashte vendit ???
A mendoni se eshte e lehte te studiosh ne ditet e sotme ??
A eshte e veshtira jeta e nje studenteje jashte Shqiperise ???

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo .... Empty
MesazhTitulli: Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....   Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo .... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:14 pm

jashte eshte me mire
po eshte e veshtire te jesh studente larg, ne emigracion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: EmiGraCioNi-
Kėrce tek: