AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si e ndieni veten kur .....

Shko poshtė 
+2
Redi
PearL
6 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 6:06 pm

Si e ndieni veten kur dikush qe ju e ēmoni dhe e vlersoni shume ju ofendon dhe ju fyen???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:24 pm

mener teje.. te dhjere e ndjej veten Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:25 pm

si mos mos me keq me pak fjale me vjen te vras veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 1:09 am

Redi shkruajti:
mener teje.. te dhjere e ndjej veten Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ufaaaaaaaaaaaa sa qesha Redi shejtan Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 5:04 am

keq. sdu ti flas me. mi ngrihen nervat


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Dec 09, 2007 12:48 am, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 1:42 am

po keq ndihesh kur te ofendon nje person qe nuk ke shume kontakte apo qe tek ti nuk ze ndonje vend shume te rendesishem dhe normalisht qe kur te sillet keq ose te ofendon nje person qe ti e vlereson dhe i flet ne mirebesim ..i tregon dobesit e tua.. dhe kur te sillet ne ate menyre me shume te vjen inat me veten qe e konsiderove te afert me ty se sa me ate se tek e fundit cdo njeri veten pasqyron me sjelljen e tij per ata persona me shume ndiej keqardhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:52 pm

jeri puc Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:12 am

Shume keq do ndihesha ne ate moment por gjithashtu do merrja parasysh dhe se cili eshte ne te vertet personi qe po me ofendon .
A ia vlen ai person qe te me ofendoje mua ?
A eshte i te njejtit nivel me mua ? Etj etj pyetje te tilla
Mgjt do ndihesha e ofenduar dhe ndoshta dhe e nervozuar dhe mund ti kthej me te njejten monedhe pa kaluar limitet e fjalorit dihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:41 pm

Zini rradhen goca.. me ke te filloj te paren ta ofendoj :PPP ta shofim sa keq do ndiheni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 6:03 am

PearL shkruajti:
Si e ndieni veten kur dikush qe ju e ēmoni dhe e vlersoni shume ju ofendon dhe ju fyen???

nuk dua ti shoh me sa te jete bota!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 3:42 pm

ja njona qe flet mire fare :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Si e ndieni veten kur ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Si e ndieni veten kur ..... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e ndieni veten kur .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» MIRE SE JU GJETA!!!
» Si te Njohesh veten ne Dashuri - Numerologjia e Dashurise
» Pershkruani veten emocionalisht heren e pare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: