AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e...

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Empty
MesazhTitulli: Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e...   Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:38 am

Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Files13

Dėshiron tė martohesh me njė francez apo tė tundosh njė brazilian? Ja tė gjitha truket pėr tė joshur nė ēdo cep tė botės

Meshkujt shqiptarė ndoshta nuk kanė mė sekrete pėr ty! A do tė arrijė tė joshje njė kinez tė turpshėm apo njė spanjoll caliente? Para se tė hidhesh nė sulm, mėso se ēfarė urrejnė, ēfarė pėlqejnė dhe ēfarė ėshtė nė modė. Zgjedhja tė takon ty...

Shqiptarėt :

Urrejnė:

Femrat pak tė disponueshme. Pėr ta, e mirė ėshtė ajo qė ta jep... numrin e telefonit menjėherė.

Pėlqejnė:

Femrat qė janė pak tė kolme. Modelet nuk bėjnė pėr ta: tė prapmet seksi dhe njė gjoks bujar, janė ideali i seksit pėr ta.

Ėshtė nė modė:

Lidhja me mė shumė sesa njė partnere. Martesa ėshtė martesė, lidhja lidhje. Prandaj frenoni xhelozinė, dhe gjithēka shkon mirė.

Spanjollėt :

Urrejnė:

Homoseksualitetin mashkullor. Njė burrė duhet tė shėtisė gjithmonė i pėrqafuar me njė ēupėlinė.

Pėlqejnė:

Tė brendshmet dhe buzėkuqi janė armėt e joshjes mė tė suksesshme! Nxirr nė pah linjat e tua dhe do tė kesh nėn kėmbė edhe toreadorin mė vetullngrysur.

Ėshtė nė modė:

Prostitucioni. Nuk ka asgjė tė ēuditshme tė paguash dikė pėr tė bėrė njė orė seks.

Gjermanėt :

Urrejnė:

Kapni ē’tė kapni! Mos u ēudisni nėse pas herės sė parė partneri gjerman ia fut gjumit pėr shtatė palė qejfe. Hera e dytė ėshtė pak elegante.

Pėlqejnė:

Pėr seksin flitet shpesh dhe me shumė dėshirė. Disa transmetime televizive mbi kėtė argument janė kult. Dhe piku i dėgjueshmėrisė rritet...

Ėshtė nė modė:

Pėrbėn tendencė fetishi mbi gjithēka: fustane, rripa, foulard-e, veshje intime… disa meshkuj tė martuar veshin buste pėr tė dėshmuar pėrkushtimin dhe besnikėrinė.

Francezėt :

Urrejnė:

Mos e prekni kurrė argumentin “kukulla tė fryra”. Gjithēka tjetėr qė nuk ka tė bėjė me njė grua kockė e lėkurė ėshtė absolutisht e ndaluar.

Pėlqejnė:

Pėr tė joshur njė francez, mos prit qė ai tė hedhė hapin e parė! Bėj tė ndihet i parezistueshėm dhe donzhuan i madh. Nuk ka gjė mė tė mirė nė botė.

Ėshtė nė modė:

“Ta bėsh ēuditshėm...” edhe njė shėtitje nė njė muze arkeologjik tė mėson se qė nė kohėt e lashta francezėve nuk u ka munguar fantazia...

Italianėt :

Urrejnė:

Njė grua, dhe sidomos njė grua e re, nuk duhet tė flasė kurrė pėr seksin.

Pėlqejnė:

Komplimentet, veshjet e bukura, pak poezi dhe ke nė duar njė eksploziv. Sjelljet e mira janė tė parezistueshme nė shtrat, njėsoj si nė restorant...

Ėshtė nė modė:

Dėshira pėr tė qenė i lirė, tė paktėn deri nė moshėn 35 vjeē! Tė formosh njė familje nuk ėshtė mė prioritet. Tė jesh beqar deri nė njė farė moshe ėshtė thuajse privilegj, edhe pse herėt a vonė pėrfundon nė altar.

Suedezėt :

Urrejnė:

Pornografia vulgare ėshtė e pėrēmueshme: kopertonat dhe kalendarėt me vajza tė zhveshura nuk kanė fat nė kėto anė.

Pėlqejnė:

Pėrkėdheljet parapėrgatitore. Duhet tė durojnė sa mė shumė tė jetė e mundur dhe kanė pėr qėllim tė njohin trupin dhe dėshirat e partnerit. Pėrkėdhele sa tė mundėsh.

Ėshtė nė modė:

Pornografia e klasės sė lartė, pa vulgaritet dhe me shumė erotizėm. Respekti pėr trupin ėshtė rregulli i parė.

Rusėt :

Urrejnė:

Tradhtinė: nėse je e martuar, kujto tė heqėsh unazėn.

Pėlqejnė:

Njė grua qė i pėlqen tė hajė dhe njė grua qė adhuron tė bėjė dashuri. Gjatė periudhės sė joshjes ėshtė e ndaluar qė tė mbash dietė.

Ėshtė nė modė:

Tė bėsh njė jetė tė dyfishtė: njė frekuentues i thekur i pub-eve natėn, dhe njė mjek i respektuar ditėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Empty
MesazhTitulli: Re: Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e...   Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:46 am

Japonezėt :

Urrejnė:

Seksin dhe gratė tridhjetė-vjeēare. Janė dy gjėra qė vėshtirė se mund t’i bėjnė bashkė.

Pėlqejnė:

T’i japin kėnaqėsi partneres qė kanė nė krah. Nuk e kursejnė ėmbėlsinė dhe lojėrat pėr tė kėnaqur partneren.

Ėshtė nė modė:

T’i ofrosh partnerit shoqėrinė e vajzave mė tė reja. Thėnia “pulė plakė” nuk duket e panjohur atyre anėve...

Amerikanet :

Urrejne :

Kujdes: Asnje perqafim pa autorizim ! Fjalorin ne dore dhe beni kerkesen tuaj formale !

Pelqejne :

Kryefjala: Seks i sigurt . Pra ,vlejne te gjitha variantet .Mos u ndruani te eksperimentoni dhe rruge te tjera ...

Eshte ne mode :

New York-u vendos rregullat. Tendencen e fundit e ka shpikur nje restorant qe ne fund te darkes ofron "dacka prapanices" - nje sado embelsire . Ju befte mire Smile

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Empty
MesazhTitulli: Re: Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e...   Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:28 pm

hahahahaha "dacka prapanices" hahhahahah..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Empty
MesazhTitulli: Re: Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e...   Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:01 pm

she she sa ka rjedh bota Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Empty
MesazhTitulli: Re: Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e...   Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si i thonė bėj seks nė gjuhėn e...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thenie Per Gjuhen
» Si te keni seks te sigurt?
» Windows Vista Dhe Office 2007 Ne Gjuhen Shqipe
» Studentet : Seks me pedagoget per te kaluar provimin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: EroS-
Kėrce tek: