AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A mendoni se...?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A mendoni se...? Empty
MesazhTitulli: A mendoni se...?   A mendoni se...? Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 4:48 pm

A mendoni se kur jeni jashte shtetit sidomos usa, germany, france, italy, greece....njerzit ju duan me interest???

peshembull per nje femer/mashkull nese do nje lidhje ne shqiperi ..tjetri/tra e ka syrin per vendin dhe jo per juve??


p.s e di qe disa nga ju jetoni ne atdhe por mundohuni te jipni pergjigjen tuaj te sinqerte Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A mendoni se...? Empty
MesazhTitulli: Re: A mendoni se...?   A mendoni se...? Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 5:46 pm

ka raste qe te duan vetem per amerikan, por duhet te sillesh e ditur.per cdo hap te jetes Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mendoni se...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare mendoni per vetevrasjet ?
» Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?
» C'mendoni per personin siper jush ?
» Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....
» Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: