AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashuria Me Shikim Te Pare

Shko poshtė 
+5
E_Perkedhelura
jerimida
MoZi
webmaster
PearL
9 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 8:07 pm

A besoni ne dashurine me shikim te pare ????


Une personalisht nuk i besoj ,ndoshta ngaqe nuk me ka ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:54 am

as une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 4:52 pm

Me thon te drejten me shikim te par aha sbohet gjo, po kur e kam pa per her te 3 me ka ik truni.Pra une i besoj dashnis me shikim te tret Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 4:54 pm

une me te 4 :clown:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 8:53 pm

deri tani nuk me ka ndodhur keshtu qe mendoj se nuk ekziston Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
E_Perkedhelura


Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:25 pm

Dhe mua deri tani nuk me ka ndodhur nje dashuri e tille por kam degjuar qe ekziston ,une per vete nuk para e besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hip_hop_lady
AneTaR I RiFemale
Numri i postimeve : 1
Age : 35
Location : zvicer (zürich)
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 4:36 pm

po besoj
me ka ndodhur Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Oct 04, 2007 5:11 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:36 am

Jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:28 pm

Nuk me ka ndodhur mua personalisht por kam degjuar nga miqesia qe u ka ndodhur keshtu qe edhe mund te ndodh por une nuk e besoj Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 5:37 am

PearL shkruajti:
A besoni ne dashurine me shikim te pare ????


po, dhe eshte dicka krejt naive........ Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:24 am

jo, eshte pak qesharake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashuria Me Shikim Te Pare Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Dashuria Me Shikim Te Pare Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria Me Shikim Te Pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuria Ne Emigracion
» Dashuria per nenen
» Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ?
» Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?
» Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: