AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashuria Ne Emigracion

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Ne Emigracion Empty
MesazhTitulli: Dashuria Ne Emigracion   Dashuria Ne Emigracion Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:20 am

CA DO BENIT PO ISHIT I DASHURUAR ME NJE TE HUAJ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Ne Emigracion Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Dashuria Ne Emigracion Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:59 am

Asgje do vazhdoja ta dashuroja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Dashuria Ne Emigracion Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Dashuria Ne Emigracion Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:02 am

dont deniss te huajt per mendimin tim jane per bashkejetes ose nq sse jo martohen dhe per 5 vjet ndohen jane shume trathtar me mire shqipe re ku ka si shqiptaret jane pak te eger po ska gje durohet i huja mos u fute ne lagje e jo me ne jeten tende mendimi im ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Dashuria Ne Emigracion Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Dashuria Ne Emigracion Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 12:43 pm

bashkohem me mendimin e miraa.. gjithsesi se kam problem shume se ca eshte.. shqiptare e huaj e bardhe e zeze e bukur e shpifme.. po u dashurova.. dihet.. Merr syte e mi edhe shikoje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
E_Perkedhelura


Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

Dashuria Ne Emigracion Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Dashuria Ne Emigracion Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:23 pm

Njerez jane dhe ata nese do ishte nje dashuri e paster dhe e madhe do e doja sikurse dhe nje shqiptar , rendesi ka te ndihem e lumtur me personin qe do kem ne krahe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Ne Emigracion Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Dashuria Ne Emigracion Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:41 pm

Hmmm une e paskam thene kete ???? hmmmm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashuria Ne Emigracion Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Dashuria Ne Emigracion Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria Ne Emigracion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuria dhe shthurja e saj ne shoqerine perendimore ....
» Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?
» Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!
» Dashuria Me Shikim Te Pare
» Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: