AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Empty
MesazhTitulli: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:33 am

Ne kohet e sotme jane bere shume e shume chate e sidomos voicechat ku takohesh me shume e shume njerez ku pas te cilve fshihen persona qe se ke as iden qe kush jane , si jane etj etj ...
Po ne disa raste nese mundem ta them edhe ne shumicen e rasteve po lind dashuria ne mes 2 personave.
Nuk e di a mund te quhet kjo dashuri e vertet apo imagjinate e cila me kalimin e kohes zhduket .
Dhe ketu hyn edhe ajo: se i ndajne shume e shume kilometra, se jetojme ne shtete te ndryshme te botes edhe pse thone :
"Se dashuria nuk njeh kufi"
Keshtu me duhet mendimi juaj ne lidhje me kete pyetje dhe me pyetjen :
Mund te biesh ne dashuri me nje njeri duke folur ne internet?
A ekziston nje dashuri e tille ne int dhe shume larg nj-tj?
E une nuk di si ta quaj kete dashuri : te vertet apo imagjinate !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:01 am

Nga imagjinate kthehet ne realitet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:48 pm

Nuk e di c'te them per kete teme se di sa reale behet me vone por une personalisht per momentin mendoj se eshte nje imagjinate uroj dhe shpresoj te behet realitet nje dite Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?
» Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ?
» Dashuria Ne Emigracion
» DASHURIA, si koncept ne shoqerine e sotme
» Dashuria Me Shikim Te Pare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: