AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Romantika ne Dashuri

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Romantika ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Romantika ne Dashuri   Romantika ne Dashuri Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 9:43 pm

Sa eshte e rendesishme Romantika ne Dashuri,dhe a jeni Romantik/e??

Une mendoje qe eshte dicka e rendesishme ,befasia ,nje leter me fjale te embela ,nje piknik,darke romantike muzike te lehte vetem cka i jep edhe nje sence me te mire dashuris .Mund te jesh romantik pa ndryshuar veten tende,mund te ndryshosh pa humbur veēorit tua,mund te japesh pa humbur asgje ,mund te ndjesh pa humbur logjiken dhe kontrollin.Shkurt behu artist i lidhjes tende mendimi im .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 36
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Romantika ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Romantika ne Dashuri   Romantika ne Dashuri Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:59 pm

Une sdo isha kurre per nje mashkull "HAjde ketu moj"
jo te rrepte dmth,por nga ata me pyetje pergjigje,pa
pike romanticiteti,le ta themi keshtu,...... mendoj se nuk ka vetem rendesi te ndjesh,por
edhe te dish ta tregosh....... me nje femer sidomos......
Une jam,po,shume,dhe per mendimin tim o jane te dy,o s'eshte
asnje,gjithmone njerezit pershteten,por mua do me dukej shume bosh....
Nuk do jem kurre me te tjeret ajo qe jam me te
dashurin tim.... dhe kjo eshte per te gjithe mendoj....
te pakten per ata qe e dine cfare eshte dashuria...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Romantika ne Dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A besoni Ne Dashuri ???
» Dashuri e deshtuar ...
» Dashuri apo Vuajtje ?
» Takimi Me Nje Dashuri Te Shkuar...
» Ka ndryshim gjeografia ne dashuri??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: