AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A jeni mir, a keni bo i dor lek?

Shko poshtė 
+3
PearL
webmaster
MoZi
7 posters
AutoriMesazh
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 6:57 pm

Mirdreka t'gjithve une jam MoZi nga Tirona :pig: ,jam rreth 23 vjec dhe sbej asgje ne jet, jam parazit Very Happy. Nje sqarim te vogel nqs doni me bo bilardo me mu harrojeni se ju kan rrejt , une sdi fare. Hajde se do ja kalojm mir bashk.
Tung dhe Shnet e Pare t'ghithve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 7:03 pm

Mire se na erdhe moz e ke nje loje bilardo me mua?
Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:01 pm

Mire se ke ardh ,dmth nuk je akoma 23 hihiihihihiiihihi kalofsh sa me bukur ketu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:31 am

Mire se erdhe MoZi ! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:51 pm

MoZi shkruajti:
Mirdreka t'gjithve une jam MoZi nga Tirona :pig: ,jam rreth 23 vjec dhe sbej asgje ne jet, jam parazit Very Happy. Nje sqarim te vogel nqs doni me bo bilardo me mu harrojeni se ju kan rrejt , une sdi fare. Hajde se do ja kalojm mir bashk.
Tung dhe Shnet e Pare t'ghithve.

Hi MoZi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:03 pm

yasuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:16 pm

Shendet edhe ty MoZi........................TUNG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: happy V-day   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:27 pm

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Val_510
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A jeni mir, a keni bo i dor lek? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni mir, a keni bo i dor lek?   A jeni mir, a keni bo i dor lek? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni mir, a keni bo i dor lek?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa jeni te dashuruar?
» A jeni te modes ?
» Sa superticioze jeni ????
» A jeni te dashuruar ?
» Cfare shenje jeni ne horoskop ????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: