AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A jeni te dashuruar ?

Shko poshtė 
+7
shkembi2005
elle
dj_denis
DuReX
Bebushi
webmaster
PearL
11 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:44 am

Une personalisht jam ne hapat e para te dashurise ,per momentin eshte nje simpati ,nje pelqim i madh qe kam per dike

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:46 am

Pak a shume ne ato ujra jam dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:50 am

He pra hidhu me koke cfare pret ?Very Happy Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:51 am

e kom larg Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:52 am

Pffff ti qenke me keq se mua Sad Sad

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:55 am

Eh tha te dish hallet e mia do harosh dhe hallet e tua :face:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:56 am

E c'te ben dashuria mo ncnncncncn te fut ne halle para kohe Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:57 am

Eh haruam dhe njerezit e shpise me thret mamaja o gjiton :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:04 am

Hahhahahhahahahhahahahahahahahhahhahaha ufaaaaaaaaa sa kam qeshur hahahhahahhahhaha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bebushi
I/E Respektuar
Bebushi


Numri i postimeve : 54
Age : 16
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:10 am

po me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.TeDuaTy.Tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:48 pm

Me asgje Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 5:44 pm

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:18 pm

Ehe po jo si ju me korrespodence.Nje pyetje : Per te martuar si do beni apo dhe celibrimet me korrespodence.Dhe kini mendjen MERRNI MASA MBROJTESE SE DASHURIA VIRTUALE TE LE ME BARRE PA E KUPTUAR Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 1:04 am

Hahhahahahha ti re mistrec nuk jane ne korrespondece jo

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj_denis
AneTaR I Ri
dj_denis


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 38
Location : vlore
Registration date : 30/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 1:22 am

Dua nuse realeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
elle
AneTaR I Ri
elle


Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 12:50 pm

Webmaster mos o trim se do e pesosh, Very Happy rri edhe ca pa nuse pastaj shih e bej pas 3-4 vjetesh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 4:01 am

Fillon kerkimet per ti gjetur nuse reale Denisit hahahahhahhahha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 4:04 am

Jam trim e gjej vete lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
shkembi2005
AneTaR I Ri
shkembi2005


Numri i postimeve : 16
Location : vlore (silent hill)
Registration date : 04/09/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 11:46 pm

per fat te mire deri tani tek une nuk ka ardhur ajo ndjenje,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 1:24 am

Shpejt eshte per ty ore pastaj si ska ardh me gjithe ato goca qe me vjen mua te lokali ti Razz gjej ndonje o shkembi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:25 pm

He mo shkembi gjeje nje aty tek lokali se qeras Deni hahahhahahha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 10:12 pm

mbase jam mbase nuk jam,me shume eshte konfuzitet Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:15 pm

per fat te keq apo te mire.. un e kam hang.. jam i dashuruar Smile
ene prisni njerez se nuk ju iku jeta Razz dashuria aty a, mos e kerkoni qe tani.. kush eshte i ri kuptohet.. deniso ti i pari kujdes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 5:07 pm

Kjo dashuria te fut ne dhe per se gjalli sidomos kur ai qe e mendon cdo cast ,qe e ndjen cdo moment , qe cdo sekond ke imazhin e tij perpara ,nuk arrin te kuptoj sa do desha ta kisha prane dhe nuk arrin ti fali gabimet qe kam bere Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elle
AneTaR I Ri
elle


Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:05 pm

PearL me sa shoh qenke shum pesimiste vetem qan Sad Sad Sad , me duket se po shoh veten time tek ti Sad , mos i humb shpresat Smile. Ah edhe sa per sa i perket pyetjes ; per fat te keq jam e dashuruar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A jeni te dashuruar ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   A jeni te dashuruar ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni te dashuruar ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sa jeni te dashuruar?
» A jeni te modes ?
» Sa superticioze jeni ????
» A jeni mir, a keni bo i dor lek?
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: