AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa superticioze jeni ????

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa superticioze jeni ???? Empty
MesazhTitulli: Sa superticioze jeni ????   Sa superticioze jeni ???? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:53 pm

Sa supersticioze jeni?

Jam kurioze te dija sa nga ju influenzohen nga gjestet apo gjerat supersticioze?
A nderroni rruge kur nje mace e zeze ju del perpara?
Ose nje numer qe ju nuk e pelqeni dhe e dini qe pershembull sot ska per t'ju ecur dita sepse eshte data me numer qe ju mendoni se ju sjell fatkeqesi?
Gjarperi qe ju pret rrugen?
Te ngriheni ne mengjes me kemben e djathte qe cdo gje te shkoje mbare?
Etj etj qe spo me vijne ne mendje tani....

Mund te flisni sa ndikoheni nga thenie e gjeste te tilla?
Cilat jane gjerat, ditet, etj qe ju mendoni se ju sjellin fatkeqesin apo mbaresi?
Etj etj ........

Pres mendimet tuaja....!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRo



Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa superticioze jeni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa superticioze jeni ????   Sa superticioze jeni ???? Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 1:05 am

Aspak.. sa per mace e gjarper.. po pata noj gur afer.. ja plasa direkt.. po kemi halle tjera.. kush po e vret trunin ke macja zeze.. apo gjarpri pa bisht lol.. kemba djathte.. kjo eshte kot fare i her per mu.. sa per ate qe mund te heci dita ters.. nuk do ndryshoje gje.. thjesht do e vazhdoj si cdo dite.. e do perballem me cdo te papritur si perhere Smile (dita e marte o ters Razz)

Vallaj ndoshta kam degjuar shume thenie te tilla.. por se kam problem shume ke te tilla gjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Sa superticioze jeni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa superticioze jeni ????   Sa superticioze jeni ???? Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 2:59 pm

Une jam me raste sipas ndodhive si te rjedhin ngjarjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Sa superticioze jeni ???? Empty
MesazhTitulli: Sa superticioze jeni ????   Sa superticioze jeni ???? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:13 pm

ka raste dhe shume Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Sa superticioze jeni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa superticioze jeni ????   Sa superticioze jeni ???? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa superticioze jeni ????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa jeni te dashuruar?
» A jeni mir, a keni bo i dor lek?
» A jeni te dashuruar ?
» A jeni te modes ?
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SHKENCAT SOCIALE :: PsiKoloGjiA-
Kėrce tek: