AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A keni tatuazhe ?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:52 pm

A keni tatuazhe ne trupin tuaj???
Ku i keni dhe c'mendim keni per to ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:57 pm

Une skam por mendoj ta bej nje se di ca do bej lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:03 pm

Une nuk kam tatuazhe dhe nuk mendoj se do kem nuk para me pelqejne ,po e bere do e kesh gjithe jeten gje qe nuk me pelqen ta kem gjithe jeten Rolling Eyes Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:04 pm

Ka perparu shkenca mund ta besh dhe me afat kohor Smile rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:58 am

hahahaahah haahahah po re po deshe e ben dhe per nje dite hiqet me uje hahaahahah une e kam nje te kemba flutur te vogel me pelqen shume mendoj se sdo te thote as gje qe te kesh nje tatuazh thejshte per mendimin time eshte nje kujtim ose te kujtosh nje njeri qe e ke dashur ose qe e do akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:04 pm

Po ti ke rene ne dashuri me fluturen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:17 pm

Hahhahahhahahhahhaha
Gagaggaggagaggaggaga (sa kam qeshur ) hahahhahaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:43 pm

hahhaha.....dhe une nuk eshte se pelqej shume tatoot me pelqejn me shume pircing po se kam vendosur akoma ku do e bej Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:50 pm

Do nje mendim nga unaaaaaa? ta them ne msn jo ketu Razz nuk eshte per keq jo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 3:43 pm

Une i adhuroj Tattot, vet kam dy tattoo dhe nuk jan te vegjel Very Happy. plus nje jet ke e marrt dreqi po sja bone qefin vetes ca pret pastaj Razz. Dhe sa per piecing e kam nje , pra me sakt jemi kompletu me kshu gjonash cyclops cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A keni tatuazhe ? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni tatuazhe ?   A keni tatuazhe ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A keni tatuazhe ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A jeni mir, a keni bo i dor lek?
» Sa persona keni ne msn tuaj ?
» A keni besim tek vetja ?
» Femijeria:Ca mendim keni ju per te?
» Keni frike nga vdekja?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: TaToO / TaTuaZhe-
Kėrce tek: