AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Truperoja e Spears tregon te gjitha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Truperoja e Spears tregon te gjitha Empty
MesazhTitulli: Truperoja e Spears tregon te gjitha   Truperoja e Spears tregon te gjitha Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:51 pm

Ish Truproja e Britney Spears ka qene ne gjyq dhe ka kerkuar hakmarrje ndaj ish punedhenes se tij.

"Doja qe opinioni publik dhe gjykata, fansat e saj gjithashtu te dinin te verteten, une jam ketu qe ta them" - tha ai, duke vendosur ta coje ceshtjen deri ne fund, pasi Spears e pushoi nga puna pak muaj perpara.

Barretto tha se nuk ka pare kurre kengetaren te pinte droge ne sy te dy femijeve te saj Sean Preston dhe Jayden James, por tha se e kishte pare ate te merrte drogen ne disa raste, gjate dy muajve kur ai e shoqeronte.

Ai ka folur edhe per incidentin ne nje hotel ne Los Angeles.
-"Eshte e ndaluar te flasesh me te. Ajo nga ana tjeter nuk degjon askend. Dhe kjo kam pershtypjen eshte dukshme. Gjithsesi duhet te sqaroj dicka: nuk jam ketu per te shkaterruar Britneyn. Jam ketu per femijet, per menyren se si ato trajtohen. Gjate kohes qe une punuar per te une nuk kam patur dot mundesi ti mbroj . Shpresoj qe gjerat te vihen ne vendin e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Truperoja e Spears tregon te gjitha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Horoskopi I Pergjithshem Per Te Gjitha Shenjat
» Horoskopi Javor Per Te Gjitha Shenjat
» Horoskopi Kinez per te gjitha shenjat:
» Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: