AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me Se Merreni Ne Jete ?

Shko poshtė 
+5
Redi
jerimida
miraa
webmaster
PearL
9 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 9:34 pm

Me se merreni ne jeten tuaj??
A punoni dhe cfare pune beni???
A jeni ne shkolle??? Cfare shkolle vazhdoni???
Pres te gjitha pergjigjet tuaja Laughing

Une personalisht studioj per estetic-cosmetic ne Paris dhe po kerkoj pune sepse dola nga ajo qe isha Crying or Very sad

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 9:55 pm

Bankjer ne vlore shkolle ne vlore italisht vit te trete por me duhet ta nderpres per arsye pune dhe do shkoj ne itali :cherry:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 10:02 pm

Bankjer apo banakier hahahahahhaahhahha
Very Happy Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 10:06 pm

Ups lapsus banakjer Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 10:18 pm

Hahhahahhaha ate po mendoja bankier njeri pappapappapa ne banke hihiihiihihiihiihiihi Razz Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:06 am

une jam ne shkolle dhe punoj pak part time jo full time se kam shume klasa nejse shkollen e bej per teacher english dhe me pelqen shume te them te drejten inat i kam kalamojt po hajt mo po iki te kalamojt se jan me te rritur haahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:52 pm

studioj momentalisht nuk punoj :o
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 12:41 pm

Studioj noj her per Gjuhe te huaj Italisht vit te 3 me duket jam Razz
Punoj ne Internet Caffe.. Punetor edhe Teknik
Studioj edhe nje gjuhe tjeter qe do me duhet me ja fut vrapit per jashte..(ska rendesi ca o e ku o)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:24 pm

Hahhahahha si te duket mo nuk qenke i sigurt cfare ben cfare studion? Hahhahahahahaha Razz lol!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:17 pm

lol.. kur shof lokalin e birrave para shkolles ndaloj aty e nuk hy fare ne shkolle.. pranej them harroj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:02 pm

Hahhaahhaahha mire e paske ti hajde per shendetin tend me nje birre ta ofroj une Laughing Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 11:22 am

e rrofsh.. kur te kalosh knej me boj i zo te jap noj dreke.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 3:51 pm

Ok une po sjell vere franceze me vete Razz hahahhaahha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 2:52 pm

parapelqej veren e bardhe.. sidomos ate Shardone.. se e shkrujta shqip..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:52 pm

Hahhahhahahha i njihke verat eeeeee hehe

Per momentin po mundohem te gjej nje pune Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 35
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:13 pm

studente ekonomik ketu ne itali (viti i trete)...
kamariere fundjave....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:05 pm

Vazhdoj si gjithmone shkollen por gjeta dhe pune ne parfumeri shitese Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
suada
AneTaR I Ri
suada


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 36
Location : Ancona/ITALY
Registration date : 02/12/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 7:23 pm

"studente".........ekonomik...........ne fundjave pune, kamarjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:58 pm

refugjat ne italy qyteti ancona punoj shume vetem gjume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
suada
AneTaR I Ri
suada


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 36
Location : Ancona/ITALY
Registration date : 02/12/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:51 pm

o Denis po ngrihu derman nga krevat se tu mpin kockat....hajde te te jap nje vodka redbull...ose ose vetem redbull qe te zgjohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: DiSkuTimE ShoQeroRe :: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:59 pm

shkolle dhe pune


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:25 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 6:16 pm

konsenje filjali Trony
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 11:24 pm

student.. teknik ne qender interneti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:00 pm

webmaster shkruajti:
konsenje filjali Trony

dheksero Se di

ma ke me dici....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:51 pm

studente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Me Se Merreni Ne Jete ? Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me Se Merreni Ne Jete ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tri gjerat me te rendesishme ne jete ????
» Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????
» Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?
» Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: