AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Me Se Merreni Ne Jete ?

Shko poshtė 
+5
Redi
jerimida
miraa
webmaster
PearL
9 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:05 pm

Eleni po ta shpjegoj me dy llafe . Psh shkon ti te nje dyqan Trony e cila shet elektroshtepiake dhe ti blen nje lavatrice por per pa mundesi ta maresh vete ne shtepi dyqani ka punetoret e tij qe ta sjell ty ne shtepi dhe une ate pune bej Very Happy Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 8:18 pm

excuza me web..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 8:21 pm

asgje Very Happy gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Me Se Merreni Ne Jete ? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me Se Merreni Ne Jete ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tri gjerat me te rendesishme ne jete ????
» Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????
» Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?
» Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: