AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Empty
MesazhTitulli: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 3:03 pm

Njerezit xheloze, zakonisht fshihen pas asaj se e duan shume partnerin dhe prandaj jane xheloze, ia marrin frymen duke e kontrolluar non-stop.
Po ka edhe partnere qe jane indiferent p.sh as nuk te marrin ne telefon, nuk te kushtojne kujdes...
Si mendoni ju?
Si duhet te jete nje raport mes femres dhe mashkullit qe te jene te dashuruar dhe te lumtur?
Si do te donit te sillet partneri me ju?
Xheloz, indiferent apo asnjera??
Jepni mendimet tuaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
E_Perkedhelura


Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:21 pm

Duhet te kete respekt ne nje lidhje serioze ,te kete harmoni ,pasion ,mirekuptim . Tani dhe xhelozia ben pjese ne kete lishje sepse dashuria eshte ajo qe e sjell xhelozine qe e krijon ate kur duam dike me shpirt .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:40 pm

Si kjo siper mendoj dhe une se kjo siper jam une hahahhahahhahahha kisha harruar pass e bera regjistrim nga e para pfffffffff jam bere harraqe Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:05 pm

Pa xhelozi ska dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:42 pm

cdo gje me limit....gjella me krip dhe kripa me karar po nuk pati xhelozi po them jo te semure..nuk ka interes dhe nuk ka dashuri kot Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Si duhet te jete nje lidhje dashurie ???? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi Dashurie
» Letra dashurie
» Histori Dashurie
» Disa teste dashurie ....
» Me Se Merreni Ne Jete ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: