AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ? Empty
MesazhTitulli: Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ?   Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 12:56 am

Per mendimin tim jane tre gjera:
Dashuria lind nga besimi, jeton me shprese dhe vdes me tradheti.

Po ju si mendoni per kete pyetje pyetje pyetje

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ?   Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:44 am

dashuria kalon ne 3 faza

pelqim sex pasion pastaj dashuri dhe sma hedh dot asnje kete mendim poshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
 
Nga Se Lind ;Jeton Dhe Vdes Dashuria ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuria Me Shikim Te Pare
» Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?
» Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!
» Dashuria Ne Emigracion

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: