AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Empty
MesazhTitulli: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:28 pm

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine nje djali/vajze?

Okay.
Besoj te gjithe jemi ne situaten ku kemi perjetuar ose jemi duke perjetuar ose kemi planifikuar te perjetojme nje gje te tille.
Pyetja eshte e tille:

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine nje djali/vajze?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Empty
MesazhTitulli: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:29 pm

ne nje kafe Smile
ose per Ditlindjen dhe Festave Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Empty
MesazhTitulli: Re: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:07 pm

oj goce ndalo i minut
se sjam hajdut

dua te te them nje gje
qe jeta ime ska vlere pa te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Empty
MesazhTitulli: Re: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....
» Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????
» Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?
» Kane thene per dashurine .......
» Sa veshtire te cmendesh per dashurine !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: