AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:13 am

DASHI

Pėr tė lindurit e shenjės sė dashit, yjet parashikojnė njė fillim tė mbarė pėr 2007-ėn. Kjo fal vendosjes sė Saturnit nė shenjėn e Luanit, dhe qė nė fillim tė vitit do tė bėni lėvizje tė rezervuara dhe tė qeta.

Gjatė ditės sė festės sė Shėn Valentinit, do tė jetoni njė atmosferė pozitive. Situata do tė pėrkeqėsohet gjatė gjysmės sė vitit, kur Marsi nė gjysmėn e muajit prill, do tė s’postohet tek shenja e Gaforres si dhe nė qershor, kur Mėrkuri do tė transferohet tek po kjo shenjė. Pėrmirėsimi i situatės do tė filloj tė ndjehet nė fillim tė muajit korrik dhe ėshtė parashikuar njė verė e mbushur plot me dashuri dhe lumturi.Nė muajt shtator dhe tetor do tė jetė njė periudhė ku do tė shfaqet stresi dhe nervozizmi, ndėrsa mbyllja e vitit 2007 do tė jetė tepėr e mirė pėr tė lindurit e kėsaj shenje.

DASHURIA

Dashuria rezervon surpriza tė bukura pėr vitin 2007. Kush ėshtė nė kėrkim tė gjysmės sė tij tė dytė, do tė shfaqen raste tė shumta, sidomos nė periudhėn e parė tė vitit.

PUNA

Pėr tė gjithė ata persona qė janė nė kėrkim tė njė pune tė re parashikohen disa raste tė mira nė pjesėn e parė tė vitit. Pėr ata qė dėshirojnė tė ndryshojnė punėn aktuale periudha ideale do tė jetė menjėherė pas pushimeve tė verės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:15 am

DEMI

Fillimi i kėtij viti do tė jetė energjik fal Marsit, qė do tė jetė prezent nė fillim tė vitit deri nė 14 shkurt. Transferimi i planetėve do tė stimulojnė qėndrimin e personave tė cilėt duhet tė tregohen tė kujdesshėm pėr tė cilėsuar mė mirė ēdo situata para se tė reagojnė ashpėr. Horoskopi i vitit 2007 pėr Demin thotė se ky do tė jetė njė vit tepėr i ngarkuar dhe i pasur me emocione, siguri, angazhime nga kėndvėshtrimi i punės dhe ndjenjave. Pėrfitoni nga ndihmesa e Mėrkurit dhe Venusit nė periudhėn e parė tė vitit, ndėrsa nė fillim tė pranverės do tė keni pėrkrahjen edhe tė Diellit. Mė pas Marsi qė nė periudhėn midis fundit tė muajit prill dhe fillimit tė qershorit, do tė kaloj tek shenja e Gaforres. Fillimi i stinės sė verės ėshtė njė moment i egėr pėr parashikimet e ndjenjave. Pėr ata persona qė kanė njė marrėdhėnie tė qėndrueshme, mund tė pėrfundojnė nė vendimin e martesės. Ndėrsa pėr ata persona qė po pėrjetojnė njė histori jo tė qėndrueshme, duhet qė tė kenė guximin pėr tė pėrfunduar kėtė histori, dhe tė kenė besim tek njohjet e reja qė vera ju ofron. Muajt e tjerė do tė jenė tė mbushur me punė. Duke filluar qė nga gjysma e muajit tetor do tė shfaqet njė periudhė negative dhe demoralizuese. Situata do tė ndryshoj vetėm me fillimin e muajit dhjetor.

DASHURIA

Periudha e parė e vitit do tė jetė mė e mira pėr ju. Pėr shumė tė lindur tė kėsaj shenje do tė nisin histori tė reja dhe aventura tė ndryshme, pėr tė tjerėt do tė mbėrrijnė vendime tė rėndėsishme.

PUNA

Iniciativat e reja pėr ndryshimin e vendit tė punės do tė jenė tepėr tė rėndėsishme pak kohė para verės, kryesisht nė muajt qershor dhe korrik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:16 am

BINJAKET

Nė fillim tė kėtij viti tė lindur nė shenjėn e Binjakėve do tė shohin transferimin e Saturnit tek Luani, njė ndryshim tepėr pozitiv qė do t’i ndihmojė nė pėrmirėsimin e marrėdhėnieve familjare me personat qė kanė pranė dhe do tė lejojnė qė tė realizohen tė gjitha projektet. Nė dashuri nė fillimin e vitit, do tė jeni tė tėrhequr nga partneri juaj nė mėnyrė tepėr tė veēantė duke e ēuar lidhjen tuaj nė njė drejtim tė mirė. Por, duhet tė keni kujdes nga pasionet e shfrenuara dhe nga personat e tjerė duke filluar nga muaji Mars deri nė fund tė verės. Horoskopi i vitit 2007 pėr Binjakėt rezervon njė periudhė tė kėndshme nė kėndvėshtrimin profesional nė fundin e tre mujorit tė parė, ku fal kalimit tė njė planeti qė nė fillim e deri nė dhjetor do tė ndriēoj kėtė sektor. Kjo periudhė mund tė jetė edhe periudha ku mund tė planifikohet njė bashkėjetesė, ose njė martesė me partnerin/ partneren tuaj. Viti 2007 pėr Binjakėt do tė jetė mbi tė gjitha njė vit tepėr konkret dhe do tė keni fitore tė shumta mbi tė gjitha me ata persona qė ju kishin kritikuar nė tė kaluarėn. Periudha ideale pėr biznes ėshtė ajo midis muajit mars dhe prill.

DASHURIA

Periudhat mė tė mira pėr raportet me partnerin tuaj do tė jenė kryesisht nė fillimin e vitit 2007. Nė periudhėn qendrore mund tė shfaqen disa flirte me persona tė tjerė.....pėr tė vetmen arsye, pėr ndryshimin e programit dhe tė personit.

PUNA

Fillim i mbarė viti me shumė projekte nė sirtar, qė nisin sėrish dhe mund tė konkretizohen nė fundin e tremujorit tė dytė tė vitit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:16 am

GAFORRJA

Gjatė kėtij viti tė lindur e kėsaj shenje do tė arrijnė tė pėrfundojnė projektet qė kanė qėndruar pezull. Do tė arrijnė tė gjejnė pėrgjigjet e duhura. Planeti Jupiter, ndriēon nė pjesėn mė tė mirė tė vitit ēdo situatė nė fushėn profesionale, por nuk do tė lėrė mėnjanė as ndihmesėn nė fushėn e ndjenjave dhe nė marrėdhėniet me partnerin, apo nė kėrkimin e personit tė zemrės pėr ata qė janė beqar. Muajt mė tė mirė do tė jenė maji dhe qershori, mė pas do tė hyni nė periudhėn e vdekur sidomos nė shtator dhe tetor pėr tė rinisur njė periudhė tė shkėlqyer drejt fundit tė vitit. Nė nėntor dhe dhjetor kur periudha tė jetė tepėr pasiononte planetėt do t’ju ndihmojnė shumė nė lidhje me partnerin ose partneren tuaj.

DASHURIA

Periudhė e mirė nė kėtė fushė sidomos nė prill dhe qershor. Duhet tė tregoheni tė kujdesshėm nė fillimin e verės, kur xhelozia mund tė vėrė nė rrezik raportin tuaj me njė tjetėr person. Fundi i vitit do tė jetė tepėr pasionant.

PUNA

Do tė jetoni njė vit tė mbarė nė sektorin profesional, madje edhe fundi i vitit do tė jetė i tillė, por duhet tė keni kujdes pas pushimeve tė verės (shtator dhe tetor), mund tė bėheni pjesė e njė problemi tė vogėl me kolegėt dhe me shefin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:18 am

LUANI

Horoskopi i vitit 2007 pėr tė lindurit e shenjės sė Luanit nuk parashikohet ndonjė fillim viti i mirė, pėr shkak tė negativitetit tė Marsit nė shenjėn e Demit, dhe tė Jupiterit nė shenjėn e Akrepit. Do tė pėrjetoni njė fillim viti tė shoqėruar me kriza sentimentale dhe profesionale, por qė do tė jeni nė gjendje t’ia dilni mbanė vetė edhe pse humori nuk do tė jetė nė maksimum. Njė ndihmesė e madhe do t’ju mbėrrijė nga Saturni qė do tė largoj nga ju duke ata persona negativ qė flasin pėr ju. Nė periudhėn e pėrfundimit tė stinės sė verės dhe fillimit tė pranverės, kur qielli yjor do tė jetė tepėr i qetė do t’ju mbėrrijė njė propozim. Vera do tė jetė njė periudhė e mrekullueshme sidomos nga kėndvėshtrimi sentimental, beqarėt do tė njihen me persona tė rinj dhe do tė jetojnė mbrėmje tė mbushura plot me emocione. Do tė jetoni njė periudhė tė dytė lodhje nė fillim tė tetorit dhe nė gjysmėn e parė tė dhjetorit. Viti do tė mbyllet mjaft mirė.

DASHURIA

Fillimi i vitit 2007 do tė jetė tepėr i vėshtirė mbi tė gjitha pėr ata persona qė kanė njė partner, por vera do t’ju sjell sėrish qetėsinė dhe dashuri tė reja pėr beqarėt. Duhet tė tregoheni tė kujdesshėm edhe nė tetor e nėntor, ku xhelozia mund t’ju ngrejė njė kurth dhe do tė shfaqen grindje.

PUNA

Nuk duhet tė keni besim tek ata persona qė nuk i njihni mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:19 am

VIRGJERESHA

Njė vit i shkėlqyer 2007 pėr tė lindurit e kėsaj shenje. Fillimi i kėtij viti do tė jetė entuziast dhe plot me ide e projekte qė pa vėshtirėsi do tė realizohen pėr gjithė vitin. Sidomos duke filluar me javėt e para tė janarit do tė ndjeheni tė humbur dhe asnjė nuk do tė arrij t’ju dekurajojė. Njė fillim viti i mirė edhe nga kėndvėshtrimi sentimental fal parashikimeve tė mira tė Venusit dhe Marsit qė bashkohen me Diellin. Njė periudhė lodhje e vogėl do tė mbėrrijė nė fund tė shkurtit, pėr shkak tė transferimit tė Marsit nė shenjėn e binjakėve duke u stimuluar nga Urani, sidomos pėr tė lindurit nė gjysmėn e dytė tė gushtit. Muajt qershor, korrik, gusht do tė sjellin tė reja dhe ndonjė rast pėr ta vlerėsuar nė mėnyrė delikate. Shtatori, tetori dhe nėntori do tė jenė muaj tepėr tė mirė pėr tė zgjidhur probleme tė rėndėsishme, sidomos nė sektorin profesional. Edhe fundi i vitit parashikohet tė jetė tepėr i mirė.

DASHURIA

Do tė jetoni njė periudhė tepėr tė ngarkuar sidomos nė dy muajt e parė tė vitit 2007 dhe menjėherė pas pushimeve tė verės. Kujdes tendencave tė verės, mund t’ju krijojė ndonjė problem me partnerin. Ky mund tė jetė viti i njė vendimi tė rėndėsishėm, ndoshta martesa?

PUNA

Dominon mbi tė gjitha skena profesionale me shumė projekte dhe me aftėsinė e vetme pėr tė pėrfunduar ēdo gjė tė nisur. Idetė e fillimit tė vitit do tė konkretizohen shumė mirė me kthimin e pushimeve verore.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:20 am

PESHORJA

Pėr tė lindurit e shenjės sė peshores, horoskopi i vitit 2007 rezervon transferimin e favorizuar tė planetėve tė Saturnit dhe Jupiterit qė do t’ju shoqėrojnė nė mėnyrė tė veēantė gjatė gjithė vitit. Do tė jetė viti i investimeve dhe i biznesit. Parashikime tė mira edhe nė sferėn sentimentale, mbi tė gjitha nė pjesėn e fillimit tė vitit, kryesisht nė tre muajt e parė. Duhet tė jeni tė kujdesshėm nė pjesėn e parė tė vitit dhe nė tre muajt e fundit. Gjithashtu edhe nė stinėn e verės duhet tė jeni tė kujdesshėm ndaj tendencave tė ėmbla qė mund tė vėnė nė rrezik marrėdhėnien tuaj me partnerin. Nė muajt prill, maj dhe qershor duhet tė keni kujdes nga partneri juaj qė mund tė mendoj pėr njė marrėveshje qė sigurisht do tė dini ta ndalni.

DASHURIA

Fillim i mbarė pėr tė lindurit e kėsaj shenje nga kėndvėshtrimi sentimental, keni ndonjė problem tė vogėl nė pjesėn qendrore tė vitit 2007 qė do tė zgjidhet gjatė fundit tė vitit, ndoshta edhe me njė partner tė ri.

PUNA

Do tė jenė tė shumta mundėsitė pėr punė dhe fusha ekonomike do tė jetė nėn influencėn e planetėve, por duhet tė jeni tė mėsuar me idenė qė tė shfrytėzoni sa mė mirė ēdo moment tė jetės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:21 am

AKREPI

Fillimi i vitit 2007 do tė jetė paksa i mėrzitshėm pėr Akrepin dhe kjo pėr tė vetmen arsye, kalimin e Marsit nė vend tė Diellit tuaj, qė do tė stimuloj nė mėnyrė negative tek Saturni dhe Luani. Kujdes nga pėrzgjedhjet qė do tė bėni kryesisht nė janar dhe shkurt. Gjithēka do tė pėrmirėsohet duke filluar qė nga muaji mars dhe kjo fal kalimit tė Venusit tek peshqit. Do tė jeni tė aftė tė pėrballoni njė debat me partnerin dhe do tė ndjeheni shumė tė qetė. Mund tė jetė edhe njė periudhė e mirė pėrzgjedhjesh pėr martesė? Gjithēka do tė filloj mirė si nė kėndvėshtrimin jetėsor, ashtu edhe nė atė profesional deri nė muajin gusht. Do tė jeni tė tėrhequr nga njė krizė e vogėl pas pushimeve nė muajin shtator dhe tetor dhe do tė ndjeheni paksa nervoz. Do tė jetė pikėshit Venusi, qė nė muajin dhjetor do t’ju sjell qetėsinė shpirtėrore.

DASHURIA

Do tė jetė njė vit, i cili brenda tij do tė ketė pėrzgjedhje tė rėndėsishme, sidomos nė muajt mars dhe prill. Kujdes! Fillimi i vitit, nuk paraqitet tepėr pozitiv, nė muajt janar dhe shkurt nuk duhet tė bėheni pjesė e xhelozisė ėshtė e kotė tė nevrikoseni, mund tė prishni njė lidhje tė mirė dashurie.

PUNA

Pjesa qendrore e vitit do tė jetė mė e mira. Pikėrisht nė kėtė periudhė mund tė shfaqni anėn tuaj mė tė mirė sidomos me kolegėt. Duhet tė jeni tė kujdesshėm nė muajt shtator, tetor dhe nėntor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:23 am

SHIGJETARI

Influenca pozitive e Saturnit do t’ju shoqėroj pėr gjatė gjithė vitit. Fillimi i 2007-ės do tė jetė i pėrshtatshėm pėr horizonte tė reja dhe rrugė tė reja. Duhet tė s’postoni gjithēka duke filluar nga muaji janar pėr tė shfrytėzuar atmosferėn e kėndshme. Duke filluar nga muaji marsi, me mbėshtetjen e Marsit dhe tė Mėrkurit, do tė jetoni njė periudhė tė shoqėruar nga nervozizmi sidomos nė jetėn familjare. Historitė e dashurisė pėr disa nuk funksionojnė dhe shumė prej jush do tė vendosin tė kthejnė faqe. Do tė jetoni njė periudhė qetėsie nė muajt prill dhe maj, dhe do t’ju sjellin njė verė rrezatuese. Muajt mė tė mirė pėr ata qė janė nė kėrkim tė shpirtit binjak do tė jenė qershori, korriku dhe gushti, pikėrisht nė kėto muaj do tė jetoni njė aventurė tė re tepėr tė kėndshme. Periudha e fillimit tė vitit do tė jetė njė periudhė e re pėrzgjedhjesh sidomos nė fushėn profesionale, dhe fal ndikimit tė Saturnit do tė arrini tė gjeni rrugėn e duhur. Duke filluar qė nga 25 nėntori, Jupiteri do tė hyj nė shenjėn tuaj dhe gjithēka do tė bėhet mė e lehtė.

DASHURIA

Pėr ata persona qė jetojnė njė histori serioze ky do tė jetė njė vit ndryshimesh pėr shkak tė krizave tė partnerit nė muajt e para tė stinės sė pranverės. Vera do tė jetė e ngarkuar me njohje dhe histori dashurie tė re.

PUNA

Periudhė e mirė pėr punėn tuja do tė jetė pikėrisht vjeshta, ku do tė thėrriteni pėr pėrzgjedhje tė rėndėsishme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:25 am

BRICJAPI

Yjet do tė ndihmojnė tė gjithė personat e kėsaj shenje pėr tė lėnė pas periudhėn e vėshtirė tė tre mujorit tė fundit tė vitit 2006. Fal Venusit dhe Marist, duke filluar qė nga muaji shkurt, do tė pėrkraheni nga Mėrkuri, duke jetuar tre mujorin e parė tė 2007-ės nė mėnyrė tepėr pozitive sidomos nė aspektin sentimental. Ndėrsa pėr ata persona qė e kanė gjetur tashmė shpirtin binjak , do tė jetojnė njė periudhė pasiononte ndėrsa tė tjerėt do tė kenė mundėsi tė shumta fal njohjeve tė reja. Puna, sigurisht qė do t’ju jap disa shanse tė shumta pėr tė pėrmirėsuar kushtet ekonomike. Nė muajt prill dhe maj, mund tė hasni disa vėshtirėsi tė paparashikuara sidomos pėr projektet e reja. Mund tė pėrjetoni njė periudhė tė vogėl mėrzitje duke filluar nga tetori kur duhet tė pėrballeni me situatat profesionale. Kujdes tek ata persona qė duhet t’ju besoni, ose qė do t’ju jepni para borxh. Nė ēdo rast, duhet tė merrni edhe mendimet e tė tjerėve.

DASHURIA

Nga kėndvėshtrimi sentimental pėr tre mujorin e parė tė vitit parashikohet njė periudhė e mirė. Pėr ata qė janė beqar parashikohen tė reja. Ndėrsa pėr ata persona qė jetojnė njė histori tė qėndrueshme mund tė mbėrrijnė pėrzgjedhje tė rėndėsishme.

PUNA

Do tė jenė tė shumta mundėsitė e ndryshimit gjatė vitit, por ju duhet tė jeni tė kujdesshėm nė muajt e fundit, kur mund tė bėheni pjesė e njė ēėshtje tė vogėl tė paparashikuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:25 am

UJORI

Qė nė fillim tė vitit do tė hasni ndryshime tė shumta, por duhet qė vet ju tė mblidhni tė gjitha forcat dhe tė arrini atė qė dėshironi. Do tė keni influencimin negativ tė Saturnit pėr gjithė vitin dhe tė Jupiterit deri nė nėntor, kėshtu qė duhet tė jeni tepėr tė kujdesshėm ndaj asaj qė bėni. Miqtė do t’ju mbėshtesin dhe do tė arrini tė zgjidhni situata me tė vėrtetė tė vėshtira. Kujdes duhet tė tregoni edhe me partnerin, i cili do tė jetė gjithnjė e mė pak i disponueshėm nė pėrqendrimin e lirisė tė kaluar. Nėse do tė arrini tė menaxhoni mirė situatėn, do tė vazhdoni tė pėrmirėsoni historinė tuaj serioze, pėrndryshe rrezikoni tė shkatėrroni gjithēka. Vitin 2007 do tė mbyllet shumė mirė, fal kalimit tė Jupiterit nė shenjėn e shigjetarit, ju dhuron optimizėm dhe fat pėr tė gjithė tė lindurit e kėsaj shenje.

DASHURIA

Duhet tė jeni tė kujdesshėm ndaj konflikteve me partnerin, sidomos nė pjesėn qendrore tė vitit. Mund tė mbėrrini nė lamtumirėn e ndarjes.

PUNA

Do tė jetė njė vit i mbushur me angazhime dhe me pėrpjekje tė mėdha do tė arrini rezultate pozitive. Do tė bėheni pjesė e disa aktivitete tė ndryshme tek tė cilat duhet tė silleni mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 3:26 am

PESHQIT

Tė lindurit e kėsaj shenje do tė jetojnė njė fillim viti nėn influencimin pozitiv tė Jupiterti qė do t’ju sjell tė reja tė shumta. Ndihmė do tė keni edhe nga Venusi dhe Marsi, qė duke filluar nga javėt e para tė vitit do t’ju orientojnė drejt suksesit. Muajt e fillimit tė vitit, deri nė maj, do t’ju ndihmojnė tė kurorėzoni ėndrrat e dashurisė. Nga kėndvėshtrimi profesional dhe financiar, periudha mė e favorshme do tė jetė midis shkurtit dhe gjysmėn sė parė tė prillit, kur Mėrkuri do tė jetė nė shenjėn tuaj, ndėrsa me Marsin nė shenjė do tė jetė mė e lehtė krijimi i marrėdhėnieve tė reja. Nė punė nuk duhet tė keni frikė tė pranoni pėrgjegjėsi tė reja, sepse do t’ju ndihmojnė nė karrierėn e ardhshme, madje do t’ju sjellin edhe pėrfitime tė mira financiare. Duhet tė pranoni pa asnjė rezervė. Tepėr e mirė periudha nė fund tė vitit duke filluar qė nga nėntori, kjo fal planetėve qė ndodhen tek Shigjetari.

DASHURIA

Viti 2007 do tė jetė njė vit i mirė pėr tė lindurit e kėsaj shenje, qė mė nė fund ėndrrat mund t’i konsiderojnė si tė vjetra. Pėr personat qė janė nė kėrkim tė dashurisė, muajt korrik dhe gusht janė tė pėrshtatshėm.

PUNA

Mundėsi tė reja nė sferėn profesionale, viti 2007 do tė jetė njė mundėsi e mirė edhe pėr sferėn ekonomike dhe financiare. Duhet tė keni besim tek iniciativat e reja, nuk do tė gaboni asnjėherė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat   Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Horoskopi I Vitit 2007 Per Te Gjitha Shenjat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Horoskopi i vitit 2008 per te gjitha shenjat ....
» Horoskopi I Pergjithshem Per Te Gjitha Shenjat
» Horoskopi Javor Per Te Gjitha Shenjat
» Horoskopi Kinez per te gjitha shenjat:
» Horoskopi Mujor Per Te Gjtiha Shenjat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: