AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare shenje jeni ne Horoskop ?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Empty
MesazhTitulli: Cfare shenje jeni ne Horoskop ?   Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:28 pm

Na thoni: Cfare shenje jeni ju ne horoskop ?Cool

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare shenje jeni ne Horoskop ?   Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:54 pm

shigjetari king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare shenje jeni ne Horoskop ?   Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:55 pm

e di vet ti PearL

Luani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare shenje jeni ne Horoskop ?   Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:43 pm

E di e di si une je dhe ti Luani Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare shenje jeni ne Horoskop ?   Cfare shenje jeni ne Horoskop ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare shenje jeni ne Horoskop ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare shenje jeni ne horoskop ????
» Planetet ne Horoskop ....
» Sa jeni te dashuruar?
» A jeni te modes ?
» Cfare celulari perdorni ????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: