AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Meshkujt dhe Inteligjenca Femerore ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Meshkujt dhe Inteligjenca Femerore .... Empty
MesazhTitulli: Meshkujt dhe Inteligjenca Femerore ....   Meshkujt dhe Inteligjenca Femerore .... Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 6:09 pm

Do te doja te dija mendimin tuaj meshkuj dhe femra ne lidhje me kete teme!
A i tremben meshkujt inteligjences femerore?
Si ndihet nje mashkull kur e dashura e tij i perket nje shtrese me te larte kulturore?
A pershtatet dot ne rethin shoqeror te saj?


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Meshkujt dhe Inteligjenca Femerore ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sexi Dhe Yjet Per Meshkujt .....
» Pse meshkujt tradhetojne ne dashuri....
» 10 gabime te cilat meshkujt i bejne ne krevat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: