AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shoqerine apo dashurine ?

Shko poshtė 
5 posters

Shoqerine apo dashurine ?
* Shoqerine
Shoqerine apo dashurine ? Vote_lcap20%Shoqerine apo dashurine ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
* Dashurine
Shoqerine apo dashurine ? Vote_lcap80%Shoqerine apo dashurine ? Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 5:25 pm

Po e hap kete sondazh dhe kete teme sepse me ka rastisur shume here te degjoj persona qe duhet te zgjedhin midis dashurise dhe shoqerise se tyre . Do doja te dija nga ju ose me sondazh ose me postime nuk ka gje :
Nqs do ju duhet te zgjidhni midis dashurise dhe shoqerise cila do te ishte zgjidhja juaj ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 5:27 pm

e veshtire kjo por une zgjodha shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 5:31 pm

Hmmmm vertet e veshtire si pyetje por mbi dashurine sot nuk vihet shoqeria sepse me ditet e sotme nuk ka me shoqeri te paster ,te sinqerte me sa kam pare dhe kam degjuar keshtu qe une personalisht zgjedh dashurine Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:47 pm

pse kur qeka vene noj her shoqeria para dashurise e ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 2:16 am

Redi se sheh qe Deni e ka vene hahahahahhaha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:26 pm

dashurin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 4:03 pm

em varet si e keni bo pyetjen se asnjera sben dot pa tjetren nejse mo ju e dini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 7:22 pm

ajo dihet dashuria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shoqerine apo dashurine ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shoqerine apo dashurine ?   Shoqerine apo dashurine ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shoqerine apo dashurine ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DASHURIA, si koncept ne shoqerine e sotme
» Dashuria dhe shthurja e saj ne shoqerine perendimore ....
» Poezi Mbi Dashurine E Int .....
» Kane thene per dashurine .......
» Sa veshtire te cmendesh per dashurine !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: