AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Empty
MesazhTitulli: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 6:17 pm

Fati jone ka qene te shperndahemi neper kater anet e bote!

Kushdo nga ne qe ka marre rrrugen e mergimit ne fillim eshte nisur me iden se perseri do te kthehet , por me kalimin e kohes gjerat ndryshojne ,ideja e kthimit zbehet pasi mesohesh me jeten , krijon rrethin tend shoqerore , ke nje pune, ndoshta jeton edhe me familjen ,femijet vazhdojne shkollen etj etj dhe nuk te duket aspak e lehte ndoshta qe te kthehesh gje qe une nuk mund ta paragjykoj ... ( endrra ime ne sirtare eshte : qe te gjithe shqiptaret qe kane punuar , studiur dhe marre gjithithcka te mire nga jashte te ktheheshin te investonin ne shiperine tone te dashur dhe te ndiheshim me te vertet krenare qe jemi shqiptare , por Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )

Mirepres mendimet tuaja !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:29 am

Ndoshta kur te plakem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:32 am

Dhe une si ti Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 12:17 am

nuk e di se cfare do bej nuk e kam vendosur akoma Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:37 pm

Per momentin nuk kam ndermend te kthehem ,se di per me vone Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Shqiperia - A mendoni te ktheheni ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A mendoni se...?
» Cfare mendoni per vetevrasjet ?
» C'mendoni per personin siper jush ?
» Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....
» Shqiperia Socialiste

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: