AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Viktima e pare e internetit

Shko poshtė 
+3
jerimida
webmaster
PearL
7 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 9:35 pm

Viktima e pare e internetit?


Nje ngjarje e rende ka tronditur sot Qytetin Studenti. Rreth ores 05.30 ne banjot e godines 11 eshte gjetur trupi i pa jete i te riut Genc Cibuku. Sipas policise Genci ka pritur qe te gjithe studente te binin ne gjume per t'ju drejtuar banjove dhe aty te kryej aktin final te jetes se vet, vetvrasjen. Per policine jane ende te panjohura shkaqet qe ēuan te riun te kryente kete akt fatal. Me shume drite mbi ngjarjen hedh psikologu i Q.S. znj. Stafa. Sipas Psikologes Genci qe ditet e para te tij ne Tirane u gjend me perballe nje ambienti me te cilin nuk diti te relacionohej, ndryshimet qe pasuan spostimin e tij nga Cerriku ne kryeqytet e tronditen te riun. Gjendjen e keqesoi edhe qendrimi i studenteve te tjere kundrejt Gencit. Ne korridoret e Godinave jepeshin gjykime mbi deviacionet e tij seksuale dhe perflitej per raporte homoseksuale kundrejt pagese qe Genci kryente me te moshuar nga Tirana. Kjo gjendje e ēoi te riun drejt nje izolimi gjithmone me te plote. Sipas psikologes Stafa, Genci tentoi te krijonte nje alter ego virtuale, i vetmi kontakt i tij me boten ishte interneti. Filloi te frekuentonte nje mori komunitetesh virtuale ne rrjet. Fillimisht kjo gje dukej sikur i bente mire shendetit mendor te te riut, por kjo zgjati deri ne diten qe ai "zbuloi" nje komunitet te ri. Fillimisht ai ishte entuzuast-rrefen psikologia- u regjistura me emrin ALEANDRO ( nje emer spanjoll qe tregon deshiren e tij per tu trasferuar ne kete vend kaq tolerant per homoseksualet) por ne kete komunitet ai u prit shume keq, te ky forum qe gjendet ne adresen ***.com (Adresen e kam hequr une. JANE TE LUTUR VIZITORET TANE DHE MBARE SHQIPTARET, MOS TE VIZITOJNE FAQE TE CILAT JANE BANALO-SHTAZORE - Shenimi im, Leonardi) ai bie pre e denigrimieve e ofesave personale qe keqsojne menjehere gjendjen e tij. Sipas Psikologes eshte pikerisht ky komunitet i degjeneruar, kjo fole perdhumini moral qe e ēoi Gencin/ALEANDRON drejt vetvrasjes. Ishte pika qe derdhi goten. Pyetjes se nese mund te gjejme pergjegjesi penale te antaret e ketij forumi dhe mbi te gjitha te pronari i tij, ajo ngre supet, pastaj shton me force qe policia duhet te marr masa per mbylljen e kesaj ēerdhe obskurantisteqe eshte TPK. Stafa eshte e bindur qe jeta e shkrurter e Gencit/ALEANDROS duhet te jete ne ndergjegjet e te gjithe antarve te TPK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:40 am

Kur ka ndodh kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 1:51 am

Se di e gjeta ne nje faqe int dhe me beri pershtypje sepse int dhe chati po bejne shume viktima eshte bere si droge mor zot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 2:34 am

lene mos na pyet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:27 pm

Na mori ne qafe int per zotin na shnderroi ne tjeter person pfffffffff Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:08 pm

tani ky hyri ne forume ku dhe anetaret e tjere ishin homoseksual?se po te jete ashtu pse do ta ofendonin keta persona?hera e pare qe e degjoj kam jetuar ne qs gjithe ato vite dhe nuk e kam degjuar megjithate gme vjen keq jo ,duhej te ishte treguar me i fort dhe kembngules
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 35
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:57 am

interneti ben me te vertete shume viktima.Njehere desh vrava veten edhe une,kur po prisja te hapej inboxi i hotmailit...imagjino,me Albtelecom...i duhet bere kauze per shkaktim depresioni te shqiptaret lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:58 am

HAhhahaha kur kisha dhe une ate linje ky pc im e di ca ka hequr scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:00 pm

hahahha me acaron me raste shume neti Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 8:20 pm

Vertet qe ky net eshte nje semundje qe po merr ne qafe shume persona ,vertet ka ane te mira si mohoj por me shume jane te keqija Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:58 pm

Tani duket se perderisa nuk i paska duru dot keto ofendime.. dmth ska qene pederast.. apo jo ?

1- ca eshte TPK i her se katnare jemi ene nuk i dime gjerat mire Very Happy
2- ca o ajo adresa PearL qe e ke fshi ti.. ma jep i her ta shofim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 12:27 am

Hahhahahha adresat nuk nxiren ne forum jo hahahhahahha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:33 pm

PeaaaarrrL ... forumi ka edhe mesazhe private.. he pra hudhe i her ta shofim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:09 pm

Nuk ka adrese jo lere tani mistrec lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:06 pm

lol... pse ka gjojna te frikshme adresa eee ? :PPP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 7:00 pm

Ehe shume te frikshme lere fare me mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Te NdrYshMe :: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 5:28 pm

ghynah..


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Dec 18, 2007 11:20 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 2:57 pm

unknown pse kshu ti duhet te jesh me e forte te pakten ne boten virtuale nuk eshte e thene te jesh vetvetja me te gjithe edhe ketu duhet te dish te manovrosh sepse eshte nje bote me vete Very Happy shpresoj te te ndihmoj sado pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:54 pm

web flm per keshillen Smile
mire eshte ti rrish larg pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:21 pm

webmaster shkruajti:
unknown pse kshu ti duhet te jesh me e forte te pakten ne boten virtuale nuk eshte e thene te jesh vetvetja me te gjithe edhe ketu duhet te dish te manovrosh sepse eshte nje bote me vete Very Happy shpresoj te te ndihmoj sado pak

Web po kujt i thua ore???...ajo eshte fol o dru fol o kercu..hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Viktima e pare e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e pare e internetit   Viktima e pare e internetit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Viktima e pare e internetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shperthim ne furrnalte, 10 viktima
» GJeja e pare...
» Dashuria Me Shikim Te Pare
» Libri I Pare Shqip
» Kur keni bere dashuri per here te pare????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: