AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???

Shko poshtė 
+2
webmaster
PearL
6 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:09 pm

me fal se fola gabim.. nuk e bej me plumi ne koke se ashtu vdes e shpeton.. por nqs me tradheton...

I pres kembe e duar me sharre druri.. edhe e le gjith jeten te vuaj ashtu.. vari lesht un ne burg do perfundoj normale Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:18 pm

ma sa i keq ky Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:31 pm

Te falesh dike eshte hyjnore por te falesh nje tradheti kjo nuk mund te lejohet dhe te falet sepse eshte dicka shume e ulet per personin qe tradheton dhe dicka qe e ben te shkaterrohet e te vuaj jashte mase . Nuk mund ta falja dot jo Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ??? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Si ta kuptoni nese ajo ka fjetur me tjetrin mbreme
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?
» Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin
» Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: